Povezane vesti

Bogdan Obradović: ‘Novak i ja smo u konfliktu! Ne znam iz kog razloga priča to i okružen je ekstremnim glupostima’

Bogdan Obradović: ‘Novak i ja smo u konfliktu! Ne znam iz kog razloga priča to i okružen je ekstremnim glupostima’

Hot sport 03.01.2022
Iskusni trener je razočaran Đokovićevim postupcima! Nekadašnji selektor teniske reprezentacije Srbije, Bogdan Obradović, gostovao je u emisiji ‘Sportlight‘. Iskusni stručnjak je iznenadio domaću javnost kada je pred kamerama saopštio da više… »
„Đoković je okružen ekstremnim glupostima“: Obradović mu zamerio zbog ćevapa

„Đoković je okružen ekstremnim glupostima“: Obradović mu zamerio zbog ćevapa

Nova 03.01.2022
Bogdan Obradović, bivši selektor tenisera Srbije, nije štedeo Novaka Đokovića, a usput je istakao da sa njim danas nema nikakav kontakt. Objasnio je kako je došlo do udaljavanja njih dvojice. „Ja sam, ljudi, u nula kontaktu sa Novakom. Nemam… »
​Obradović oštro o Novaku, reči koje će podeliti Srbiju!

​Obradović oštro o Novaku, reči koje će podeliti Srbiju!

Sportske.net 03.01.2022
Nekadašnji selektor teniske reprezentacije Srbije Bogdan Obradović digao je veliku prašinu izjavom o Novaku Đokoviću, sa kojim više nije u kontaktu zbog konflikta pri kraju njihove saradnje u Dejvis kup timu. Obradović je gostovao u emisiji… »
Bivši selektor oštar prema Đokoviću: Okružio se ekstremnim glupostima

Bivši selektor oštar prema Đokoviću: Okružio se ekstremnim glupostima

Sportal blic 03.01.2022
Bivši selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije govorio je o odnosu sa . Njih dvojica su za timom Srbije stigli do trofeja u tom takmičenju 2010. godine, ali danas nisu u kontaktu, otkrio je Obradović Obradović je objasnio kako je došlo do toga, a… »
"Đoković i ja smo u konfliktu": Novak se okružio ekstremnim glupostima

"Đoković i ja smo u konfliktu": Novak se okružio ekstremnim glupostima

Večernje novosti 03.01.2022
FOTO: Arhiva novosti Obradović i Đoković su sa reprezentacijom Srbije zajedno osvojili Dejvis kup takmičenje 2010. godine, međutim, bivši selektor poručuje da sada između njih nema više ni čestitki Nove godine, Božića, rođendana i ostalih… »
Neke ekstremne gluposti su okružile Novaka: Bivši selektor šokirao - Đoković i ja nismo u kontaktu, izbio je konflikt!

Neke ekstremne gluposti su okružile Novaka: Bivši selektor šokirao - Đoković i ja nismo u kontaktu, izbio je konflikt!

Mondo 03.01.2022
Bogdan Obradović otkrio je nepoznate detalje odnosa sa Novakom Đokovićem. Bogdan Obradović otkrio je nepoznate detalje odnosa sa Novakom Đokovićem. Bivši selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Bogdan Obradović iznenadio je javnost kada je u… »

Vesti dana »