Povezane vesti

Apel: Ako ste u noći između 30. i 31. decembra bili u jednom od ovih 12 klubova pogledajte ovu sliku: Možda ste videli…

Apel: Ako ste u noći između 30. i 31. decembra bili u jednom od ovih 12 klubova pogledajte ovu sliku: Možda ste videli…

Blic 03.01.2022
Većina ljudi koja prati slučaj Mateja Periša iz Splita, koji je nestao u Beogradu na izmaku minule godine, brka dane kada je on zapravo poslednji put viđen. To se jeste dogodilo 31. decembra 2021, ali ne u novogodišnjoj noći, kako mnogi misle, nego… »
"Policija mi je potvrdila da Matej nije viđen u rumi": Otac nestalog mladića iz Splita: U policiji sam se i lično uverio da…

"Policija mi je potvrdila da Matej nije viđen u rumi": Otac nestalog mladića iz Splita: U policiji sam se i lično uverio da…

Blic 03.01.2022
- Mogu vam potvrditi da informacije o tome da je Matej viđen na području Rume nisu tačne. Policija je proverila te informacije - rekao je Nenad Periš, otac nestalog Splićanina Mateja (27), kojem se svaki trag gubi u noći između 30. i 31. decembra… »
Misterija snimka u kobnoj noći: Da li je ovo zaista nestali Splićanin i ko je devojka u belom: Ova tri detalja nude više…

Misterija snimka u kobnoj noći: Da li je ovo zaista nestali Splićanin i ko je devojka u belom: Ova tri detalja nude više…

Blic 03.01.2022
Matej Periš iz Splita je nestao u noći između 30. i 31. decembra, a snimci koje je objavio Alo! pokazuju neobično ponašanje momka koji opisom odgovara nestalom mladiću. Snimci koje je objavio list "Alo" pokazuju mladića bez jakne kako trči u… »
Novi snimak Mateja periša: Trči niz ulicu, pokušava da uđe u taksi, pa - pliva u ledenoj savi?! Evo šta se vidi na video…

Novi snimak Mateja periša: Trči niz ulicu, pokušava da uđe u taksi, pa - pliva u ledenoj savi?! Evo šta se vidi na video…

Blic 03.01.2022
Alo je objavio snimak u kojem se vidi muškarac za kog se sumnja da je Matej Periš koji je nestao u noći između 30. i 31. decembra. Ove scene su zabeležile kamere, a redakcija Alo došla je do ekskluzivnih snimaka sa ulica i šetališta. Na prvom delu… »
"Nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane": Hrvatski novinari pitali Beograđane o nestanku Mateja Periša: "sava…

"Nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane": Hrvatski novinari pitali Beograđane o nestanku Mateja Periša: "sava…

Blic 03.01.2022
U Hrvatskoj i Srbiji mnogi se nadaju najboljem ishodu potrage za nestalim Splićaninom Matejem Perišem, ali ima i onih koji strahuju od najgoreg. Za mladim Splićaninom Matejom Perišem koji je u noći između četvrta i petka nestao iz noćnog kluba… »
"Ako je upao u vodu, ona ga je već odnela ka sredini, nije imao šanse da ispliva": Renato Grbić, čovek koji je od davljenja…

"Ako je upao u vodu, ona ga je već odnela ka sredini, nije imao šanse da ispliva": Renato Grbić, čovek koji je od davljenja…

Blic 03.01.2022
Potraga za mladićem iz Splita Matejem Perišem traje već četiri dana. Beogradska policija pretražila je svaki deo Beton hale, mesta u sklopu kojeg se nalazi klub "Gotik", gde je mladić poslednji put i viđen, kada su ga kamere snimile kako ide ka… »
"Mislili smo da je otišao sa devojkom": Nove izjave Matejevih drugova: "Nismo se koškali ni sa kim, mada nas obezbeđenje…

"Mislili smo da je otišao sa devojkom": Nove izjave Matejevih drugova: "Nismo se koškali ni sa kim, mada nas obezbeđenje…

Blic 03.01.2022
Intenzivna potraga za nestalim Matejem Perišom, mladićem iz Splita koji je nestao u Beogradu, ne prestaje, a nove vesti i spekulacije vezane za taj slučaj neprestano stižu. Ono što je za sada činjenica, to je da je Splićanin poslednjji put viđen u… »
"Meni samo treba moj sin": Otac nestalog Mateja: "Čekam policiju da se javi i molim Boga"

"Meni samo treba moj sin": Otac nestalog Mateja: "Čekam policiju da se javi i molim Boga"

Blic 03.01.2022
Dok policija i dalje traga za Matejem Perišem (27) nestalim mladićem iz Splita, njegov otac Nenad koji je doputovao juče u Beograd rekao je da od jutros nema novih informacija. - Očekujem da mi se jave iz policije, trebalo bi da mi kažu u kojoj je… »
"U ovo doba godine reka je jako hladna, ako upadneš u nju šok je veliki": Pripadnik hrvatske službe spasavanja o nestanku…

"U ovo doba godine reka je jako hladna, ako upadneš u nju šok je veliki": Pripadnik hrvatske službe spasavanja o nestanku…

Blic 03.01.2022
Potraga za mladićem iz Splita, Matejem Perišem, traje već četvrti dan. Matej je poslednji put viđen 31. 12. 2021. godine, kako ide ka ogradi šetališta, ispred kluba "Gotik" gde je boravio sa prijateljima. Od dva časa i trideset minuta posle… »
Evo gde je tačno poslednji put viđen nestali matej: Policija neprekidno traga za mladićem iz Splita, otac ne veruje u…

Evo gde je tačno poslednji put viđen nestali matej: Policija neprekidno traga za mladićem iz Splita, otac ne veruje u…

Blic 03.01.2022
Celo jutro policija i danas traga za nestalim Splićaninom Matejem Perišem, a tako je bilo i noćas. Prostor oko kluba Gotik odakle se Mateju gubi svaki trag kao i čitava Beton hala pretražuje se brodom. Matej je poslednji put viđen u petak, 31… »
Policija patrolira Savom i Dunavom, gledaju i po granju i mulju, obilaze i deo oko Pančevačkog mosta: Četvrti dan potrage za…

Policija patrolira Savom i Dunavom, gledaju i po granju i mulju, obilaze i deo oko Pančevačkog mosta: Četvrti dan potrage za…

Blic 03.01.2022
Ispred kluba "Gotik" kod Beton hale dve patrole Rečne policije patroliraju duž obale reke Save u potraži za nestalim Matejem Perišem (27) iz Splita koji je nestao je u noći između 30. i 31. decembra. Kako javlja naš reporter sa lica mesta, nakon… »
Nestali splićanin viđen u centru grada? Kamere ga navodno snimile da hvata taksi, otac veruje da se Matej nije utopio…

Nestali splićanin viđen u centru grada? Kamere ga navodno snimile da hvata taksi, otac veruje da se Matej nije utopio…

Blic 03.01.2022
Matej Periš (27,) nestali mladić iz Splita koji je poslednji put viđen u noći između četvrtka i petka oko 2.30 sati kako izlazi iz kluba gde je bio s prijateljima, navodno je viđen u centru grada u potrazi za taksijem. Prema nezvaničnim podacima "… »
"Trenirao je vaterpolo, ne dolazi u obzir da je pao u reku": Otac nestalog mladića iz Splita odbacuje mogućnost da mu se sin…

"Trenirao je vaterpolo, ne dolazi u obzir da je pao u reku": Otac nestalog mladića iz Splita odbacuje mogućnost da mu se sin…

Blic 02.01.2022
Nenad Periš otac nestalog Splićanina Mateja (27), otkrio je da je Matej trenirao vaterpolo i da ne dolazi u obzir da bi pao u reku. - Matej je trenirao vatrepolo, bio je izrazito jak momak, sportaš, nepušač... Mislim da apsolutno to njegovo stanje i… »

Vesti dana »