Povezane vesti
Nećete verovati čime se bavila Vesna Rivas pre pevanja i astrologije!
Svet & Skandal 03.01.2022
Pevačica Vesna Rivas gostovala je u emisiji Puls Bara, gde je govorila o zanimanjima kojima se bavila, a otkrila je i kakvu je školu završila. – U ovoj godini preživeće samo vredni i radni. I oni koji ne pitaju odmah kolika je plata. Kada sam pekla… »
Šok! Vesna Rivas U pulsu Bara otkrila pravo zanimanje! Ni astrolog, ni pevačica, nikad ne biste rekli U pitanju je ovaj posao
Kurir 03.01.2022
Gosti voditelja su Sara Reljić, Vesna Rivas i Nenad Mirković. Pevačica Vesna Rivas u emisiji će otkriti astrološke profile takmičara. Između priča o rijaliti učesnika Bara i samom rijalitiju Bar provukla se i priča o pravom zanimanju Vesne Rivas. - U… »
Najpopularniji gosti u pulsu Bara sa ivanom gajićem: Raskrinkavaju sve učesnike do koske, evo šta vas sve čeka UŽIVO!
Kurir 03.01.2022
Ivan Gajić voditelj je Puls Bara koji vas čeka u 13.10 na Kurir televiziji. On je spreman da otkrije sve aktuelnosti vezane za ovaj rijaliti. Gosti voditelja biće Sara Reljić, Vesna Rivas i Nenad Mirković. Pevačica Vesna Rivas u emisiji će otkriti… »
Uživo o skandalima i "ženi koja je napravila haos prve nedelje": Rijaliti zvezde komentarišu Barovce - misica u šoku!
Mondo 03.01.2022
Pevačice i rijaliti učesnice komentarišu Barovce! Pevačice i rijaliti učesnice komentarišu Barovce! Turbulentnih nekoliko dana u rijalitiju Bar na Kurir televiziji! Nakon svađa zbog devojke, priznanja da je Luka imao aferu s Majom i odlaska čak dva… »
Vesti dana »

U Srbiji sunčano i veoma toplo vreme uz upozorenja na visoke temperature i porast toplote tokom vikenda
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 26 povezanih

Hibsi u sjajnom raspoloženju posle ''impresivnog gostovanja'' u Beogradu, ekipa im je sve jača!
Sportske.net pre 5 minutajoš 28 povezanih

"Sa velikom tugom opraštamo se od našeg lava": Potresna objava kluba čiji fudbaler je stradao od udara groma
Mondo pre 2 satajoš 22 povezane

"Kad Tramp ovo čuje, biće gneva..." Zna se šta je Zelenski sad uradio, kakvu odluku je saopštio!
Alo pre 40 minutajoš 135 povezanih

Ministarstvo poljoprivrede započelo isporuku pomoći poljoprivrednicima pogođenim požarima
Naslovi.ai pre 5 satijoš 21 povezana