Povezane vesti

Slikao se sa mesijem, a sada mu prete smrću: Leo je pozitivan, a on im je kriv - kažu mu da je ubica!

Slikao se sa mesijem, a sada mu prete smrću: Leo je pozitivan, a on im je kriv - kažu mu da je ubica!

Mondo 03.01.2022
Puštao je muziku na zabavi koju je Lionel posetio i zbog toga dobija odvratne poruke. Puštao je muziku na zabavi koju je Lionel posetio i zbog toga dobija odvratne poruke. Lionel Mesi je pozitivan na korona virus, a navijači su našli krivca za to… »
Poznatom di-džeju prete smrću zbog mesija: "Optužuju me i nazivaju ubicom!"

Poznatom di-džeju prete smrću zbog mesija: "Optužuju me i nazivaju ubicom!"

Sportal blic 03.01.2022
Argentinac jedan je u nizu poznatih sportista koji su prethodnih dana zaraženi korona virusom. Fudbaler je božićne i novogodišnje praznike proveo sa porodicom u domovini, a juče su odjeknule vesti da je usput . Mesi se u rodnom Rozariju dobro… »
Argentincu prete smrću: ‘Ostavite me na miru! Nisam ja kriv zbog Mesija’ (foto)

Argentincu prete smrću: ‘Ostavite me na miru! Nisam ja kriv zbog Mesija’ (foto)

Hot sport 03.01.2022
Palasio se našao na udaru javnosti! Legendarni argentinski fudbaler, Lionel Mesi, naredne dve nedelje će provesti u samoizolaciji. Zvezda Pari Sen Žermena zarazila se COVID-19 virusom tokom praznika koje je proveo u rodnom Rosariju. Mesi je nekoliko… »
Di-džeju prete smrću zbog Mesija: „Kažu mi da sam ubica“ FOTO

Di-džeju prete smrću zbog Mesija: „Kažu mi da sam ubica“ FOTO

Nova 03.01.2022
Poznati argentinski di-džej Fer Palasio našao se na udaru Mesijevih fanova i navijača Pari Sen Žermena, nakon što se otkrilo da je Leo pozitivan na koronavirus. Štaviše, dobio je i pretnje smrću, od onih koji njega krive za to što je Mesi… »

Vesti dana »