Povezane vesti

Otac nestalog Splićanina: Na snimcima je moj sin

Otac nestalog Splićanina: Na snimcima je moj sin

Politika 03.01.2022
Igor Jončić iz Mreže za opasnost Srbije, koja učestvuje u potrazi, izjavio je večeras da se radi generalna pretraga terena, ali da za sada nisu našli nikakav trag niti bilo šta što bi ih uputilo na to da su na pravom putu. Nenad Periš, otac… »
Ovo je rekonstrukcija kretanja nestalog Splićanina: Matej (27) iz kluba otišao Karađorđevom, a evo gde je ušao u reku…

Ovo je rekonstrukcija kretanja nestalog Splićanina: Matej (27) iz kluba otišao Karađorđevom, a evo gde je ušao u reku…

Kurir 03.01.2022
Potraga za Matejom Perišom (27) iz Splita, koji je došao za novogodišnje praznike s društvom u Beograd, nestao je u noći između 30. i 31. decembra i dalje se intezivno nastavlja, a juče popodne pojavili su se snimci nastali kobne večeri na kojima… »
Otac Mateja Periša potvrdio da je na snimcima njegov sin

Otac Mateja Periša potvrdio da je na snimcima njegov sin

RTS 03.01.2022
Policija četvrti dan intenzivno traga za Matejem Perišom. Otac nestalog mladića kaže da je na snimcima koji su se pojavili u pojedinim srpskim medijima njegov sin. Igor Jončić iz Mreže za opasnost Srbije, koja učestvuje u potrazi za nestalim… »
Otac Splićanina nestalog u Beogradu: Moj sin nije na svim snimcima

Otac Splićanina nestalog u Beogradu: Moj sin nije na svim snimcima

Sputnik 03.01.2022
Nenad Periš, otac nestalog Splićanina Mateja Periša, precizirao je danas da je njegov sin na snimcima na kojima se vidi mladić koji trči po ulici i zaustavlja taksi, ali je naglasio da nikada nije rekao da je Matej Periš na snimku na kojoj… »
Ovim ulicama se kretao nestali Matej: Rekonstrukcija putanje posle koje se Splićaninu izgubio trag!

Ovim ulicama se kretao nestali Matej: Rekonstrukcija putanje posle koje se Splićaninu izgubio trag!

Mondo 03.01.2022
Na snimku se vidi Matej Periš koji je više od sat vremena trčao Beogradom. Na snimku se vidi Matej Periš koji je više od sat vremena trčao Beogradom. Matej Periš koji je nestao u noći između 30. i 31. decembra snimljen je kako trči ulicama grada… »
Pogledajte kako traže splićanina i po mrklom mraku: Specijalci pretražuju nepristupačna mesta i konopcima se spuštaju do…

Pogledajte kako traže splićanina i po mrklom mraku: Specijalci pretražuju nepristupačna mesta i konopcima se spuštaju do…

Kurir 03.01.2022
Potraga za nestalim mladićem iz Splita Matejem Perišom (27) neprestano traje, i preko dana i uveče, a u potragu su uključene sve raspoložive jedinice MUP-a Srbije, kao i pripadnici Mreže za opasnost Srbije (MZO Srbije). Snimak večerašnje potrage… »
Splićanin snimljen kako drogiran trči ulicom, pliva u Savi… DRAMA se nastavlja! (VIDEO)

Splićanin snimljen kako drogiran trči ulicom, pliva u Savi… DRAMA se nastavlja! (VIDEO)

U centar 03.01.2022
Matej Periš (27) iz Splita nestao je u noći između 30. i 31. decembra nakon izlaska iz beogradskog kluba „Gotik“. Na najnovijim snimcima se vidi mladić, koji po opisu odgovara nestalom Mateju Perišu, a koji trči po šetalištu iz pravca Beton… »
Nenad Periš demantuje: Nisam rekao da je moj Matej na snimku na kom neko pliva

Nenad Periš demantuje: Nisam rekao da je moj Matej na snimku na kom neko pliva

Nova 03.01.2022
Nenad Periš, otac nestalog Splićanina Mateja demantovao je večeras da je rekao da je Matej na snimku na kom nepoznata osoba pliva u Savi, ali je ponovio da se njegov sin nalazi na snimku na kome se vidi mladić koji trči i zaustavlja taksi. Slobodna… »
Matej Periš je zaljubljenik u ekstremne sportove: Pogledajte skok sa velike visine Splićanina nestalog u Beogradu (video)

Matej Periš je zaljubljenik u ekstremne sportove: Pogledajte skok sa velike visine Splićanina nestalog u Beogradu (video)

Kurir 03.01.2022
Danas je četvrti dan potrage za Matejem Perišom, Splićaninom nestalim u Beogradu, ali rezultata još nema. Pojavilo se više snimaka nadzornih kamera na kojima se vidi Matej ili neko sličan njemu u okolini Beton hale u noći između 30. i 31… »
Istina je - moj sin je na snimcima! Oglasio se otac nestalog Mateja - Moje nade su sada mnogo veće!

Istina je - moj sin je na snimcima! Oglasio se otac nestalog Mateja - Moje nade su sada mnogo veće!

Mondo 03.01.2022
"Imam ogromno poverenje u rad policije u Srbiji. Ostajem ovde dok ne nađem svog sina", kazao je mladićev otac. "Imam ogromno poverenje u rad policije u Srbiji. Ostajem ovde dok ne nađem svog sina", kazao je mladićev otac. Nenad Periš, otac nestalog… »
Nenad Periš potvrdio da je na snimcima Matej: Moje nade su sve veće

Nenad Periš potvrdio da je na snimcima Matej: Moje nade su sve veće

Nova 03.01.2022
Nenad Periš, otac nestalog Splićanina Mateja Periša rekao je za Slobodnu Dalmaciju da je na video snimcima koji su objavili srpski portali zaista njegov sin, i to na onima u gradu gde trči i traži taksi, kao i na onima kako pliva u vodi. „Ja samo… »
Nenad Periš: Na snimcima je moj sin, moje nade su sve veće, hvala Beograđanima i policiji na pomoći

Nenad Periš: Na snimcima je moj sin, moje nade su sve veće, hvala Beograđanima i policiji na pomoći

Blic 03.01.2022
Nenad Periš, otac nestalog Mateja rekao je za Slobodnu Dalmaciju da mu snimke objavljene na nekim srpskim portalima itekako bude nadu da je njegov sin živ. - Mogu da potvrdim da je na objavljenim snimcima zausta moj sin i to i na onima u gradu gde trči… »

Vesti dana »