Povezane vesti

Pevačica u strahu! Mesecima je uhodili: „Ne proživljavaju samo mlađe generacije tu vrstu zlostavljanja!“

Pevačica u strahu! Mesecima je uhodili: „Ne proživljavaju samo mlađe generacije tu vrstu zlostavljanja!“

Svet & Skandal 04.01.2022
Mlada pevačice Sara Jovanović često iznosi svoje mišljenje po društvenim mrežama. Kako je ovih dana glavna tema javnosti nasilje na internetu, pevačica je odlučila da svoj uticaj u medijima iskoristi kako bi ukazala na ovaj problem današnjice… »
Sara Jo: Osoba me je mesecima pratila i uhodila, pretili su mi!

Sara Jo: Osoba me je mesecima pratila i uhodila, pretili su mi!

Vesti online 04.01.2022
Jedna od novogodišnjih odluka mlade pevačice Sare Jovanović jeste i to da o nasilju na internetu govori sve glasnije jer smatra da je to problem svih generacija. Kada je nedavno postala meta Tviteraša zbog karikiranja koleginice Maje Nikolić, kada je… »
"Mesecima me pratili i uhodili": Sara Jovanović u strahu za život! Sada je već previše žrtava, pretnji i uvreda

"Mesecima me pratili i uhodili": Sara Jovanović u strahu za život! Sada je već previše žrtava, pretnji i uvreda

Mondo 04.01.2022
Pevačica Sara Jo odlučila je da u ovoj godini glasno progovori o nasilju na internetu. Pevačica Sara Jo odlučila je da u ovoj godini glasno progovori o nasilju na internetu. Pevačica Sara Jovanović imala je spektakularan nastup u novogodišnjoj… »

Vesti dana »