Povezane vesti
Lukaku ostaje u Čelsiju posle razgovora sa trenerom Tuhelom
Beta 04.01.2022
Fudbaler Čelsija Romelu Lukaku ostaće u klubu posle razgovora kojim su rešene nesuglasice sa trenerom Tomasom Tuhelom i prihvatio je da je njegov nedavni kontroverzni intervju u Italiji bio greška. Lukaku je u intervjuu za Skaj Italija, koji je snimljen… »
Vesti dana »

"Putin ne može da preživi da izgubi rat, a Zelenski kraj rata": Bliži se sastanak Trampa i ruskog lidera, naši analitičari: Jedno je sigurno - Ukrajina će biti žrtvovana!
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

"Sastajem se s Putinom vrlo brzo, Zelenski neka se spremi da potpiše": Tramp upravo najavio razmenu teritorija: "Lokacija će mnoge usrećiti"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Vozači sa probnom dozvolom ne mogu da voze svaki automobil: Ovo je spisak dozvoljenih, a ko krši pravilo, kazne idu do 80.000 dinara
Blic pre 8 satijoš 1 povezana

Tenzije na severu Kosova: Jednoj osobi pritvor zbog pretnji tokom Džez festivala, druga puštena uz izrečenu kaznu
Blic pre 6 satijoš 1 povezana