Povezane vesti

Voditeljka objavila da je neko progoni, oglasio se i MUP: Reagovala Interventna, kod muškarca pronađena motorola

Voditeljka objavila da je neko progoni, oglasio se i MUP: Reagovala Interventna, kod muškarca pronađena motorola

Mondo 04.01.2022
Olja Crnogorac, voditeljka i modna kreatorka tvrdi da je navodno uhodi suspendovani policajac, te je o tome obavestila javnost putem Tvitera. Olja Crnogorac, voditeljka i modna kreatorka tvrdi da je navodno uhodi suspendovani policajac, te je o tome… »
Obrt! MUP se oglasio: Olja Crnogorac nije prijavila da je prati suspendovan policajac! MUP moli sve jednu važnu stvar

Obrt! MUP se oglasio: Olja Crnogorac nije prijavila da je prati suspendovan policajac! MUP moli sve jednu važnu stvar

Kurir 04.01.2022
Nakon što je voditeljka i modna kreatorka Olja Crnogorac doživela dramu o kojoj je obavestila svoje pratioce na društvenoj mreži Tviter da je uhodio suspendovani policajac, čije je ime objavila na Tviteru, tim povodom se oglasio i MUP. Državni… »
Oglasio se MUP povodom slučaja progonitelja Olje Crnogorac

Oglasio se MUP povodom slučaja progonitelja Olje Crnogorac

Nova 04.01.2022
Ministarstvo unutrašnjih poslova ističe da su netačni navodi Olje Crnogorac koje je postavila na jednoj društvenoj mreži, a koje su pojedini mediji preneli, da je policija po njenoj prijavi uhapsila muškarca, za koga ona kaže da ju je pratio… »
Voditeljka Olja Crnogorac tvrdi da je uhodi suspendovani policajac: "Danima mi je sedeo ispred stana" MUP reagovao

Voditeljka Olja Crnogorac tvrdi da je uhodi suspendovani policajac: "Danima mi je sedeo ispred stana" MUP reagovao

Blic 04.01.2022
Olja Crnogorac, voditeljka i modna kreatorka tvrdi da je navodno uhodi suspendovani policajac, te je o tome obavestila javnost putem Tvitera. - Čovek koji me je pratio sinoć je Z. V., suspendovani policajac, koji je bio u zatvoru 3 godine. Pozvana je… »
Plašim se da će me silovati i ubiti: Crnogorac danima žrtva ovog progonitelja

Plašim se da će me silovati i ubiti: Crnogorac danima žrtva ovog progonitelja

Nova 04.01.2022
Bivša manekenka i voditeljka Olja Crnogorac tvrdi da je žrtva progonitelja, bivšeg policajca koji je danima progoni i čeka ispred stana. Prema njenim rečima, progonitelj je juče priveden. „Čovek koji me je pratio sinoć je V.Z. Suspendovani… »

Vesti dana »