Povezane vesti

Kija Kockar odlučila: „Moj budući moraće da ima više novca od mene!“ Isprozivala i bivše!

Kija Kockar odlučila: „Moj budući moraće da ima više novca od mene!“ Isprozivala i bivše!

Svet & Skandal 04.01.2022
Otkako se pre skoro pet godina pojavila u prvoj sezoni rijalitija, Kristini Kiji Kockar pošlo je za rukom da postane heroina svih prevarenih žena i da najgoru životnu situaciju preokrene u svoju korist. Kija je nakon Zadruge i razvoda od Slobodana… »
Finansirala sam sve bivše momke: Kija se opametila - "Tražim nekog ko ima 10 dinara više od mene u novčaniku!"

Finansirala sam sve bivše momke: Kija se opametila - "Tražim nekog ko ima 10 dinara više od mene u novčaniku!"

Mondo 04.01.2022
Pevačica Kija Kockar otkrila u čemu je grešila kada su u pitanju prošle veze. Pevačica Kija Kockar otkrila u čemu je grešila kada su u pitanju prošle veze Pobednica Zadruge i pevačica Kija Kockar, otkrila je da je ranije finansirala skoro sve… »
Sve moje bivše sam finansirala: Kiji Kockar prekipelo da su joj muškarci na grbači, donela jednu važnu odluku

Sve moje bivše sam finansirala: Kiji Kockar prekipelo da su joj muškarci na grbači, donela jednu važnu odluku

Kurir 04.01.2022
Otkako se pre skoro pet godina pojavila u prvo sezoni rijalitija Kristini Kiji Kockar pošlo je za rukom ono što mnogima nije - da postane heroina svih prevarenih žena i da najgoru životnu situaciju preokrene u svoju korist! Kija je nakon Zadruge i… »

Vesti dana »