Povezane vesti

Nastavljena potraga za nestalim mladićem iz Splita

Nastavljena potraga za nestalim mladićem iz Splita

N1 Info 05.01.2022
Potraga za nestalim mladićem iz Splita traje već šest dana. Informacija o tome šta se tačno dogodilo još uvek nema, a nema ni potvrde iz policije o tome da li su snimci koji su se pojavili u medijima autentični i da li je na njima Matej Periš. MUP… »
Rečna potraga za Matejem i dalje traje: Stručnjak objasnio zašto traže uzvodno!

Rečna potraga za Matejem i dalje traje: Stručnjak objasnio zašto traže uzvodno!

Kurir 05.01.2022
Šesti dan zaredom traje intenzivna potraga za nestalim Matejem Perišem. Ronioci i danas vrše pretragu, a osim nizvodno, pretraga se vrši i stotinak metara uzvodno od mesta gde je Matej Periš poslednji put viđen. Razlog tome je, kako je objasnio… »
Šesti dan potrage za Matejem: Rečna policija neprekidno patrolira, na terenu i ronioci, sonar istražuje dno, a jedna…

Šesti dan potrage za Matejem: Rečna policija neprekidno patrolira, na terenu i ronioci, sonar istražuje dno, a jedna…

Blic 05.01.2022
Potraga za mladićem iz Splita Matejem Perišem (27) koji je nestao u noći između 30. i 31. decembra, neprekidno traje. I danas su brojne ekipe policije, što sa reka, što na kopnu, pretraživale šetalište i patrolirari Savom i Dunavom ne bili… »
Uživo 6. Dan potrage za Matejem: Rečna policija i Žandarmerija na terenu, češljaju sve redom! Potraga za Splićaninom ne…

Uživo 6. Dan potrage za Matejem: Rečna policija i Žandarmerija na terenu, češljaju sve redom! Potraga za Splićaninom ne…

Kurir 05.01.2022
Nastavlja se potraga za Matejem Perišem iz Splita, koji je u noći između 30. i 31. nestao u Beogradu, nakon što je istračao iz kluba "Gotik". Policija i Žandarmerija i danas pretražuju Savu i svaki ćošak kod Beton hale. U potrazi za nestalim… »
Šesti dan potrage za nestalim splićaninom! Na ovom mestu proveo sat vremena, pa onda ušao u reku - Matejevi drugovi prošli…

Šesti dan potrage za nestalim splićaninom! Na ovom mestu proveo sat vremena, pa onda ušao u reku - Matejevi drugovi prošli…

Srbija danas 05.01.2022
Danas je šesti dan potrage za nestalim mladićem iz Splita Matejem Perišom. Matej Periš (27) iz Splita nestao je u Beogradu, u noći između 30. i 31. decembra. Njegovi prijatelji su prijavili nestanak i od tada se traga za njim. Policijske službe u… »
"Porodicu pripremiti za najgori scenario" Jurić juče razgovarao sa Matejevim prijateljima, evo šta su mu rekli! (video)

"Porodicu pripremiti za najgori scenario" Jurić juče razgovarao sa Matejevim prijateljima, evo šta su mu rekli! (video)

Mondo 05.01.2022
U jutarnjem programu Kurir televizije govorili su Gordana Mišev, ekspert za bezbednost i Igor Jurić. U jutarnjem programu Kurir televizije govorili su Gordana Mišev, ekspert za bezbednost i Igor Jurić. Matej Periš (27) nestao je u noći između 30. i… »
Splićani i Matej se svađali s konobarima u Gotiku, umešali se i redari

Splićani i Matej se svađali s konobarima u Gotiku, umešali se i redari

Nova 05.01.2022
Kolega i prijatelj Splićanina Mateja Periša (27) za kojim se u Beogradu traga već šest dana, otkrio je da je kobne večeri u klubu Gotik u Beton hali, došlo do verbalnog sukoba između dve grupe Hrvata - iz Splita u kojoj je bio nestali mladić i… »
Evo ko je taksista koji je odbio da primi splićanina: Pronađen slobodnjak, dao izjavu policiji

Evo ko je taksista koji je odbio da primi splićanina: Pronađen slobodnjak, dao izjavu policiji

Kurir 05.01.2022
Taksista koji je odbio da primi nestalog Mateja Periša, lociran je dan nakon što je policija pregledala snimke, i reč je o čoveku koji nije član nijednog udruženja, odnosno, vozi samostalno. Podsetimo, Splićanin Matej Periš nestao je u noći… »
"Zdrava osoba ne može da izdrži u ledenoj vodi duže od 20 minuta": Dr Otašević objašnjava kroz koje sve faze prolazi…

"Zdrava osoba ne može da izdrži u ledenoj vodi duže od 20 minuta": Dr Otašević objašnjava kroz koje sve faze prolazi…

Blic 05.01.2022
Šesti je dan potrage za Matejem Perišem (27) iz Splita koji je sa prijateljima došao da dočeka Novu godinu, ali je nestao i noći između 30. i 31. decembra. Ono što mnoge ineresuje jeste koliko telo može da preživi u ledenoj vodi, a to je objasnio… »
Matejev otac očajan: Ako mi je sin mrtav, umreću i ja siroti čovek neutešan

Matejev otac očajan: Ako mi je sin mrtav, umreću i ja siroti čovek neutešan

Kurir 05.01.2022
Nema spavanja, u Beogradu sam dok ga ne nađem, nadam se da je živ. Neprestano gledam u Savu i razmišljam gde bi Matej mogao da bude... Legnem s Matejevom jaknom. BEOGRAD - Hrvatski državljanin Matej Periš nestao je u Beogradu u noći između 30. i… »
"Samo da mi pronađu sina, da ga sahranim kako treba" Matejev otac otkrio šta su mu priznali njegovi drugovi

"Samo da mi pronađu sina, da ga sahranim kako treba" Matejev otac otkrio šta su mu priznali njegovi drugovi

Mondo 05.01.2022
Otac nestalog mladića ne krije da neprestano traga za sinom, kaže, tu je dok ga ne nađe. Otac nestalog mladića ne krije da neprestano traga za sinom, kaže, tu je dok ga ne nađe. Šesti dan traje velika potraga za Matejem Perišom. Njemu se gubi… »
Jurić izazvao muk u jutarnjem: Matejevu porodicu treba pripremiti za najteži scenario otkrio šta su mu rekli prijatelji…

Jurić izazvao muk u jutarnjem: Matejevu porodicu treba pripremiti za najteži scenario otkrio šta su mu rekli prijatelji…

Kurir 05.01.2022
Policija već šest dana traga za nestalim mladićem Matejem Perišom (27) iz Splita. Nada da će ga pronaći živog ne jenjava, a sve raspoložive policijske ekipe su na terenu. U potragu za Matejem Perišem, kome se svaki trag izgubio u noći između… »
Ronioci otkrili zbog čega nestalog Splićanina traže uzvodno

Ronioci otkrili zbog čega nestalog Splićanina traže uzvodno

Nova 05.01.2022
Za Metejem Perešem (27), Splićaninom koji je nestao u noći između 30. i 31. decembra u Beogradu, intenzivno se traga danima, a ronioci su tek juče ušli u Savu kako bi pretražili deo korita reke gde je mladić poslednji put viđen. U akciju je… »
Prijatelji nestalog Hrvata pre 2 meseca izgubili druga: Tragedija za tragedijom

Prijatelji nestalog Hrvata pre 2 meseca izgubili druga: Tragedija za tragedijom

Nova 05.01.2022
Prijatelji Mateja Periša (27), koji su se zajedno sa njim veselili u noći između 30. i 31. decembra u beogradskom klubu "Gotik" nakon čega je nestao, pre samo dva meseca su doživeli tragediju kada im je nastradao drug. Ovo je u razgovoru za… »
Za ovim šankom su sedeli Matej i njegovi drugovi: Menadžerka kluba "Gotik": "Nije bilo stvarno nikakvih problema s njima…

Za ovim šankom su sedeli Matej i njegovi drugovi: Menadžerka kluba "Gotik": "Nije bilo stvarno nikakvih problema s njima…

Blic 05.01.2022
Hrvatki mediji ušli su u klub u kojem je sa svojim društvom boravio nestali Splićanin Matej Periš, a na fotgrafijama se može vdieti šank za kojim su se provodili. - Nije bilo stvarno nikakvih problema s njima. Omladina kao omladina. To što se… »
Šta sve otežava potragu za nestalim mladićem iz Splita

Šta sve otežava potragu za nestalim mladićem iz Splita

Vesti online 05.01.2022
Petog dana od kako je u Beogradu prijavljen nestanak Mateja Periša iz Splita u potragu su se uključili i ronioci Žandarmerije. Danonoćno više jedinica Ministarstva unutrašnjih poslova traga za nestalim 27-godišnjim Splićaninom Matejem Perišom… »
Potraga! Matejevi drugovi prošli poligraf: Pre nego što je skočio u Savu krio se u napuštenom hangaru!

Potraga! Matejevi drugovi prošli poligraf: Pre nego što je skočio u Savu krio se u napuštenom hangaru!

Kurir 05.01.2022
Ronioci, policija, građani i dalje traže Splićanina Mateja Periša (27), koji je nestao u noći 31. decembra. Juče, petog dana potrage za Splićaninom Matejem Perišem (27), kome se svaki trag izgubio u noći između 30. i 31. decembra u Beogradu, u… »
Istražitelj o nestanku mladića iz Splita: Mateja bi već našli da je živ, nije došao u Beograd da se krije, pogledajmo…

Istražitelj o nestanku mladića iz Splita: Mateja bi već našli da je živ, nije došao u Beograd da se krije, pogledajmo…

Kurir 05.01.2022
Detektiv Uglješa Grgur smatra da je nestali mladić Matej Periš (27) iz Splita nastadao kad je upao u Savu i da je posredi nesrećan slučaj. Grgur navodi da će biti izuzetno teško da Mateja pronađu pošto je istraga ušla već u šesti dan. - Videli… »
Jurić o nestanku Splićanina: Porodicu Mateja pripremiti za najgori scenario

Jurić o nestanku Splićanina: Porodicu Mateja pripremiti za najgori scenario

Nova 05.01.2022
Igor Jurić, osnivač Fondacije "Tijana jurić", prilikom gostovanja u jutarnjem programu televizije "Kurir", osvrnuo se na slučaj nestanka Splićanina Mateja Periša (27), čiji se trag izgubio u noći između 30. i 31. decembra u klubu "Gotik". Jurić… »
Nastavlja se potraga za nestalim mladićem iz Splita

Nastavlja se potraga za nestalim mladićem iz Splita

Novi magazin 05.01.2022
Počeo je šesti dan potrage za nestalim mladićem iz Splita. Informacija o tome šta se tačno dogodilo još uvek nema, a nema ni potvrde iz policije o tome da li su snimci koji su se pojavili u medijima autentični i da li je na njima Matej Periš… »
Nastavlja se potraga za Matejem Perišem: 7 bizarnih nejasnoća u slučaju nestanka mladog Splićanina

Nastavlja se potraga za Matejem Perišem: 7 bizarnih nejasnoća u slučaju nestanka mladog Splićanina

Vesti online 05.01.2022
Slučaj Mateja Periša, Splićanina koji je nestao u noći između 30. i 31. decembra iz kluba “Gotik” u Beton hali, već skoro nedelju dana okupira javnost u Srbiji i Hrvatskoj i budi brojne reakcije dobronamernih ljudi koji se mole za srećno… »
Ovo je čovek koji već dva dana traži Mateja: Oglasio se spasilac Igor - Evo zašto će potraga sada biti još teža!

Ovo je čovek koji već dva dana traži Mateja: Oglasio se spasilac Igor - Evo zašto će potraga sada biti još teža!

Mondo 05.01.2022
Matej Periš (27) iz Splita nestao je u noći između 30. i 31. decembra. Za njim traga policija, ali i spasioci Mreže za opasnost Srbije. Matej Periš (27) iz Splita nestao je u noći između 30. i 31. decembra. Za njim traga policija, ali i spasioci… »
Da je Matej živ - policija bi ga već našla! Detektiv Uglješa o nestanku Splićanina: Pogledajmo istini u oči, javio bi se

Da je Matej živ - policija bi ga već našla! Detektiv Uglješa o nestanku Splićanina: Pogledajmo istini u oči, javio bi se

Mondo 05.01.2022
O nestanku Mateja Periša bruji ceo region, a detektiv Uglješa Grgur poručuje da je u pitanju najverovatnije nesrećni slučaj. O nestanku Mateja Periša bruji ceo region, a detektiv Uglješa Grgur poručuje da je u pitanju najverovatnije nesrećni… »
Misterioznih sat vremena u "Španskoj kući": Novi detalji Matejevog kretanja dovode u vezu nestalog Splićanina sa zdanjem…

Misterioznih sat vremena u "Španskoj kući": Novi detalji Matejevog kretanja dovode u vezu nestalog Splićanina sa zdanjem…

Blic 04.01.2022
Splićanin Matej Periš (27) je pre pet dana nestao u Beogradu, i još uvek se sklapaju kockice šta se dešavalo nakon njegovog izlaska iz kluba "Gotik" u Beton hali, gde se veselio sa društvom u noći između 30. i 31. decembra. Kako saznaju "Novosti"… »
Prva velika ispovest oca nestalog splićanina: Nenad Periš za "Blic": "Nedostaje mi moj sin, moj smisao života. Čekam, a ne…

Prva velika ispovest oca nestalog splićanina: Nenad Periš za "Blic": "Nedostaje mi moj sin, moj smisao života. Čekam, a ne…

Blic 04.01.2022
„Čekamo nešto, a ne znamo koliko ćemo čekati, ni kakav će biti ishod. Nedostaje mi sin, moj smisao života. Čovek sam koji sve razume i da život nije jednostavan, ali ovo stanje ne bih poželeo nikome, ni najgorem čoveku“ Ovako za „Blic“… »
"Da smo mi bili s njim, ne bi se to tako odigralo": Prijatelji nestalog mladića mole se da na kraju sve bude u redu

"Da smo mi bili s njim, ne bi se to tako odigralo": Prijatelji nestalog mladića mole se da na kraju sve bude u redu

Blic 04.01.2022
Matej Periš (27) nestao je u Beogradu u noći između 30. i 31. decembra, a za njim se i dalje traga. Za Jutarnji list govorio je jedan od prijatelja ovog Splićanina, rekaviši da želi da ostane anoniman. - Radili smo celo leto zajedno na moru kao… »

Vesti dana »