Povezane vesti

Oglasila se svekrva Verice Rakočević: „Ne znam da li su moj sin i Verica srećni!“

Oglasila se svekrva Verice Rakočević: „Ne znam da li su moj sin i Verica srećni!“

Svet & Skandal 05.01.2022
Brak Verice Rakočević i njenog tri decenije mlađeg supruga Veljka Kuzmančevića, intrigira javnost već osam godina. A javnost se najviše zanimala za to kako je Verica prihvaćena od strane Veljkovih roditelja, Iako su i Verica i Veljko govorili o… »
Svekrva je od Verice Rakočević starija samo 2 godine! Ovo je Veljkova majka - evo šta je sinu rekla za snaju

Svekrva je od Verice Rakočević starija samo 2 godine! Ovo je Veljkova majka - evo šta je sinu rekla za snaju

Mondo 05.01.2022
Svekrva modne kreatorke Verice Rakoćević starija je od nje samo 2 godine. Svekrva modne kreatorke Verice Rakoćević starija je od nje samo 2 godine. Majka Veljka Kuzmančevića, supruga Verice Rakočević sa kojim je u braku već osam godina, Dušanka… »
Sverkva je od verice starija samo 2 godine: Ovako izgleda majka Veljka Kuzmančevića, evo šta je rekla sinu kad je smuvao…

Sverkva je od verice starija samo 2 godine: Ovako izgleda majka Veljka Kuzmančevića, evo šta je rekla sinu kad je smuvao…

Kurir 05.01.2022
Majka Veljka Kuzmančevića igra veoma važnu ulogu u životu kompozitora. Njegov brak sa kreatorkom Vericom Rakočević traje osam godina, a njegova majka nije želela da govori o tome javno, a još manje da se eksponira u medijima. Međutim, Dušanka… »

Vesti dana »