Povezane vesti

Detalji incidenta u noći kad je nestao splićanin: Očevidac otkriva šta se dešavalo oko Periševe ekipe, intervenisalo…

Detalji incidenta u noći kad je nestao splićanin: Očevidac otkriva šta se dešavalo oko Periševe ekipe, intervenisalo…

Kurir 05.01.2022
Beograđanin koji je bio gost u klubu Gotik u Beton Hali u noći kada je u njemu poslednji put viđen Matej Periš (27) iz Splita kaže da se seća da je izbio manji incident, da je obezbeđenje reagovalo uobičajno kako reaguje u sličnim situacijama… »
Svedok iz „Gotika“ otkrio detalje incidenta u noći kad je nestao Matej Periš

Svedok iz „Gotika“ otkrio detalje incidenta u noći kad je nestao Matej Periš

Nova 05.01.2022
Beograđanin čije je ime poznato redakciji, bio je gost u klubu Gotik u Beton Hali u noći kada je u njemu poslednji put viđen Matej Periš (27) iz Splita. On kaže da se seća da je izbio manji incident, da je obezbeđenje reagovalo uobičajno kako… »
"U gotiku je izbio incident sa ekipom iz zadra": Prijatelj nestalog Mateja Periša otkriva:"Znam da je ta druga ekipa nešto…

"U gotiku je izbio incident sa ekipom iz zadra": Prijatelj nestalog Mateja Periša otkriva:"Znam da je ta druga ekipa nešto…

Blic 05.01.2022
Šesti je dan potrage u Beogradu za Splićaninom Matejem Perišem kojem se u novogodišnjoj noći ispred noćnog kluba Gotik pored Save izgubio svaki trag. Večernji list u sredu je stupio u kontakt s jednim od najbližih Matejevih prijatelja. Reč je o… »
U klubu izbio sukob između Matejeve i ekipe iz Zadra? Hrvat otkriva detalje

U klubu izbio sukob između Matejeve i ekipe iz Zadra? Hrvat otkriva detalje

Nova 05.01.2022
Šesti je dan potrage u Beogradu za Splićaninom Matejem Perišem kojem se u novogodišnjoj noći ispred noćnog kluba Gotik pored Save izgubio svaki trag. Večernji list u sredu je stupio u kontakt s jednim od najbližih Matejevih prijatelja. Reč je o… »
Progovorio perišev drug upućen u detalje misteriozne noći: Čuo sam iz prve ruke šta se desilo u klubu kad je Matej…

Progovorio perišev drug upućen u detalje misteriozne noći: Čuo sam iz prve ruke šta se desilo u klubu kad je Matej…

Kurir 05.01.2022
Jedan od najbližih Matejevih prijatelja, 29-godišnji Splićanin koji s njim radi dugi niz godina kao skiper, upućen je u deo detalja te misteriozne beogradske noć - S Matejem sam bio u komunikaciji svakodnevno. Nije mi govorio da planira da ide u… »
"Došlo je do incidenta između dve ekipe" Matejev prijatelj otkrio nove detalje - "Ne razumem zašto se to prećutkuje?!"

"Došlo je do incidenta između dve ekipe" Matejev prijatelj otkrio nove detalje - "Ne razumem zašto se to prećutkuje?!"

Mondo 05.01.2022
Periš je voleo život i izlaske, ali to nikad nije prelazilo granice dobrog ukusa ili ustaljenih društvenih obrazaca. Periš je voleo život i izlaske, ali to nikad nije prelazilo granice dobrog ukusa ili ustaljenih društvenih obrazaca. Matej Periš… »

Vesti dana »