Povezane vesti

Tijana Ajfon potkačila Lunu! Komentarisala barovce u Pulsu Bara pa prozvala Đoganijevu - "Ne vuci me za jezik"

Tijana Ajfon potkačila Lunu! Komentarisala barovce u Pulsu Bara pa prozvala Đoganijevu - "Ne vuci me za jezik"

Mondo 05.01.2022
Tijana Ajfon bila je gošća kod Ivana Gajića u Pulsu Bara na Kurir televiziji, gde je komentarisala učesnike rijalitija Bar, ali i potkačila Lunu Đogani. Tijana Ajfon bila je gošća kod Ivana Gajića u Pulsu Bara na Kurir televiziji, gde je… »
Tijana Ajfon izdominirala u emisiji! Htela da objasni s*ksualnu orijentaciju učesnice Bara, ali bolje da nije (video)

Tijana Ajfon izdominirala u emisiji! Htela da objasni s*ksualnu orijentaciju učesnice Bara, ali bolje da nije (video)

Kurir 05.01.2022
Ivan Gajić voditelj je Puls Bara koji vas čeka u 13.10 na Kurir televiziji. On je spreman da otkrije sve aktuelnosti vezane za ovaj rijaliti. Njegovi današnji gosti su Tijana Maksimović, poznatija kao Tijana Ajfon i numerolog Goca Dragišić. Naime… »
Maja neće odustati od luke, napraviće karambol! Numerolog Goca otkrila šta čeka barovce

Maja neće odustati od luke, napraviće karambol! Numerolog Goca otkrila šta čeka barovce

Mondo 05.01.2022
Voditelj Ivan Gajić ugostio je u emisiji "Puls Bara" na Kurir televiziji Tijanu Ajfon i numerologa Gocu Dragišić koje su komentarisale aktuelna dešavanja u popularnom rijalitiju Bar. Voditelj Ivan Gajić ugostio je u emisiji "Puls Bara" na Kurir… »
Ajfonka potkačila lunu! Voditelj Pulsa Bara pričao o rijaliti ljubavima i naveo Đoganijevu i Marka ne vuci me za jezik…

Ajfonka potkačila lunu! Voditelj Pulsa Bara pričao o rijaliti ljubavima i naveo Đoganijevu i Marka ne vuci me za jezik…

Kurir 05.01.2022
Ivan Gajić voditelj je Puls Bara koji vas čeka u 13.10 na Kurir televiziji. On je spreman da otkrije sve aktuelnosti vezane za ovaj rijaliti. Njegovi današnji gosti su Tijana Maksimović, poznatija kao Tijana Ajfon i numerolog Goca Dragišić. Tijana… »
Harala srpskim rijalitijima, SAD svi čekaju njen dolazak na televiziju: Tijana Ajfon uživo razotkriva taktike barovaca!

Harala srpskim rijalitijima, SAD svi čekaju njen dolazak na televiziju: Tijana Ajfon uživo razotkriva taktike barovaca!

Mondo 05.01.2022
Gledajte Kurir televiziju od 13.10! Gledajte Kurir televiziju od 13.10! Ivan Gajić voditelj je Puls Bara koji vas čeka u 13.10 na Kurir televiziji. On je spreman da otkrije sve aktuelnosti vezane za ovaj rijaliti, ali i istinu o tračevima koji kolaju… »

Vesti dana »