Povezane vesti

Borelj: Agresija na Ukrajinu imala bi ogromne posledice

Borelj: Agresija na Ukrajinu imala bi ogromne posledice

Nova 05.01.2022
Šef diplomatije EU Žozep Borelj dao je uveravanja o punoj podršci Evropske unije Ukrajini naspram pretnji od ruske intervencije tokom posete liniji fronta između ukrajinskih snaga i proruskih separatista, na istoku Ukrajine. "Rusija će se suočiti sa… »
Borelj: "Agresija na Ukrajinu imala bi ogromne posledice"

Borelj: "Agresija na Ukrajinu imala bi ogromne posledice"

Blic 05.01.2022
Rusija će se suočiti sa ogromnim posledicama zbog vojne eskalacije u istočnoj Ukrajini, rekao je novinarima danas visoki predstavnik Evropske unije za spoljne poslove Đuzep Borelj. Borelj je doputovao danas u Ukrajinu kako bi izrazio podršku… »
Žozep Borel obišao liniju fronta na istoku Ukrajine

Žozep Borel obišao liniju fronta na istoku Ukrajine

Novi magazin 05.01.2022
Šef diplomatije EU Žozep Borel dao je uveravanja o punoj podršci Evropske unije Ukrajini naspram pretnji od ruske intervencije tokom posete liniji fronta između ukrajinskih snaga i proruskih separatista, na istoku Ukrajine. "Mi smo ovde pre svega da… »
Šef diplomatije EU obišao liniju fronta na istoku Ukrajine

Šef diplomatije EU obišao liniju fronta na istoku Ukrajine

N1 Info 05.01.2022
Šef diplomatije EU Žozep Borel dao je uveravanja o punoj podršci Evropske unije Ukrajini naspram pretnji od ruske intervencije tokom posete liniji fronta između ukrajinskih snaga i proruskih separatista, na istoku Ukrajine. „Mi smo ovde pre svega da… »
EU opominje Rusiju: Borelj stigao u Ukrajinu, sledeća stanica Donbas

EU opominje Rusiju: Borelj stigao u Ukrajinu, sledeća stanica Donbas

Nova 05.01.2022
Visoki predstavnik Evropske unije za spoljne poslove i bezbednosnu politiku Žozep Borelj doputovao je danas u Ukrajinu kako bi izrazio podršku suverenitetu i teritorijalnom integritetu te zemlje. „Moja prva poseta u 2022. godini je Ukrajina. Uz… »

Vesti dana »