Povezane vesti

"Video sam obezbeđenje kako 'iznosi' dvojicu mladića": Najnoviji detalji incidenta u Gotiku - bili su onesposobljeni

"Video sam obezbeđenje kako 'iznosi' dvojicu mladića": Najnoviji detalji incidenta u Gotiku - bili su onesposobljeni

Mondo 05.01.2022
Beograđanin koji je bio gost u klubu Gotik u Beton Hali u noći kada je u njemu poslednji put viđen Matej Periš (27) iz Splita kaže da se seća da je izbio manji incident. Beograđanin koji je bio gost u klubu Gotik u Beton Hali u noći kada je u… »
"Nije bitno šta ja osećam, već matej": Otac nestalog mladića iz Splita za "Blic": "Puno je dezinformacija, a samo istinom…

"Nije bitno šta ja osećam, već matej": Otac nestalog mladića iz Splita za "Blic": "Puno je dezinformacija, a samo istinom…

Blic 05.01.2022
- Video sam da se pojavljuju neke dezinformacije kada je u pitanju nestanak mog sina. Samo MUP Srbije daje informacije koje su tačne, a laži koje izlaze... Svako ima svoj put... - kaže za “Blic” Nenad Periš, otac Mateja (27) mladića iz Splita za… »
Pojavile su se brojne dezinformacije: Matejev otac otkrio šta je najvažnije, a evo koje detalje nije hteo da komentariše

Pojavile su se brojne dezinformacije: Matejev otac otkrio šta je najvažnije, a evo koje detalje nije hteo da komentariše

Mondo 05.01.2022
Matejev otac Nenad Periš je nakon šest dana iščekivanja ukazao na to da je i dalje najvažniji Matej i da se on pronađe. Matejev otac Nenad Periš je nakon šest dana iščekivanja ukazao na to da je i dalje najvažniji Matej i da se on pronađe… »
"Pokušajte da shvatite moj vapaj": Otac Mateja Periša nastavlja potragu za sinom: "u celoj tragediji shvatio je dobro lice…

"Pokušajte da shvatite moj vapaj": Otac Mateja Periša nastavlja potragu za sinom: "u celoj tragediji shvatio je dobro lice…

Blic 05.01.2022
Hidajet Biščević, veleposlanik RH u Srbiji, razgovarao je s novinarima nakon sastanka s Nenadom Perišem, ocem Mateja Periše koji je nestao u Beogradu 30. decembra nakon što je izašao iz kluba "Gotik" oko 2.30 časova. - Sat vremena sam bio s ocem… »
"Matejevi prijatelji su mi rekli da jesu mešali vino, pivo, viski i rakiju. Ja momcima verujem": Otac nestalog Mateja o…

"Matejevi prijatelji su mi rekli da jesu mešali vino, pivo, viski i rakiju. Ja momcima verujem": Otac nestalog Mateja o…

Blic 05.01.2022
Nenad Periš u potrazi sa sinom obišao je sve lokacije, pogledao snimke, a razgovarao je i sa sinovim prijateljima koji su mu ispričali da su te večeri pre nestanka mešali vino, rakiju, pivo i viski. U Beogradu šesti dan traje potraga za Matejom… »
Za ovim šankom su sedeli Matej i njegovi drugovi: Menadžerka kluba "Gotik": "Nije bilo stvarno nikakvih problema s njima…

Za ovim šankom su sedeli Matej i njegovi drugovi: Menadžerka kluba "Gotik": "Nije bilo stvarno nikakvih problema s njima…

Blic 05.01.2022
Hrvatki mediji ušli su u klub u kojem je sa svojim društvom boravio nestali Splićanin Matej Periš, a na fotgrafijama se može vdieti šank za kojim su se provodili. - Nije bilo stvarno nikakvih problema s njima. Omladina kao omladina. To što se… »

Vesti dana »