Povezane vesti

Vučić: Slede važne i teške odluke za našu zemlju i narod

Vučić: Slede važne i teške odluke za našu zemlju i narod

IndeksOnline 05.01.2022
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je poruku putem Instagrama da slede važne i teške odluke za našu zemlju i narod. “Slede važne i teške odluke za našu zemlju i narod. Pre toga, iskoristio sam slobodno vreme za igru sa… »
Vučić objavio fotografiju kako se igra sa dva psa i najavio teške odluke

Vučić objavio fotografiju kako se igra sa dva psa i najavio teške odluke

N1 Info 05.01.2022
Slede važne i teške odluke za našu zemlju i narod, najavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na svom Instagram nalogu, uz fotografiju na kojoj se vidi kako se igra sa dva psa u parku. „Pre toga, iskoristio sam slobodno vreme za igru sa posebnim… »
Vučić: Slede važne i teške odluke za našu zemlju

Vučić: Slede važne i teške odluke za našu zemlju

Dnevnik 05.01.2022
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je poruku putem Instagrama da slede važne i teške odluke za našu zemlju i narod. "Slede važne i teške odluke za našu zemlju i narod. Pre toga, iskoristio sam slobodno vreme za igru sa posebnim… »
"Vernost, zajedništvo i bratstvo biće nam potrebni više nego ikada" Vučić u posebnom društvu: Predsednik poslao važnu…

"Vernost, zajedništvo i bratstvo biće nam potrebni više nego ikada" Vučić u posebnom društvu: Predsednik poslao važnu…

Srbija danas 05.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je fotografiju odmora i relaksacije sa posebnim prijateljima. - Slede važne i teške odluke za našu zemlju i narod. Pre toga, iskoristio sam slobodno vreme za igru sa posebnim prijateljima, Šarkijem i Zadom… »

Vesti dana »