Povezane vesti

Novaković: Presuda protiv mene poruka da je protest protiv vlasti zabranjen i kažnjiv

Novaković: Presuda protiv mene poruka da je protest protiv vlasti zabranjen i kažnjiv

Radio sto plus 05.01.2022
„Poruke ove presude ljudima koji Srbiju brane od Rio Tinta su ‘nemojte učestvovati u protestima i otporu’ i ‘opozicioni angažman se ne isplati’, jer bi svako mogao da prodje kao Novaković. Sa druge strane, režim mi je presudom dao do znanja… »
Novaković: Presudom se šalje poruka javnosti – ne isplati se opozicioni angažman

Novaković: Presudom se šalje poruka javnosti – ne isplati se opozicioni angažman

N1 Info 05.01.2022
Borislav Novaković iz Narodne stranke rekao je u Danu uživo da presuda njemu ima dve poruke. "Jedna je okrenuta prema meni, druga prema demokratskoj javnosti. Poruka prema javnosti je ne isplati se opozicioni angažman, vodite računa, svako ko se bavi… »
Borislav Novaković: Presuda protiv mene poruka da je protest protiv vlasti zabranjen i kažnjiv

Borislav Novaković: Presuda protiv mene poruka da je protest protiv vlasti zabranjen i kažnjiv

Glas Šumadije 05.01.2022
Potpredsednik Narodne stranke Borislav Novaković izjavio je danas da je pravosnažna presuda kojom je osuđen na šest meseci zatvora, dve godine uslovno, zbog protivljenja „nezakonitom uklanjanju“ bašte kafea u Vrbasu, poruka demokratskoj javnosti… »

Vesti dana »