Povezane vesti

Ovde je radio nestali splićanin: Matej je bio skiper u nautičkom klubu, iznajmljivao je brodove, jahte

Ovde je radio nestali splićanin: Matej je bio skiper u nautičkom klubu, iznajmljivao je brodove, jahte

Kurir 06.01.2022
Ekipa Kurira pokušava u Splitu da sazna više detalja iz života Mateja Periša koji je nestao 31. decembra u Beogradu. Posetila smo i splitsku rivu, gde smo od nekoliko Splićana čuli da je Matej radio u jednom nautičkom klubu gde se iznajmljuju… »
Otkriveni detalji tragedije koju Je nestali mladić doživeo! Umro mu je pred očima pre 2 meseca!

Otkriveni detalji tragedije koju Je nestali mladić doživeo! Umro mu je pred očima pre 2 meseca!

Kurir 06.01.2022
Matej Periš (27) nestao je u noći između 30. i 31. decembra i potraga za njim traje već sedam dana. Njegov nestanak glavna je tema domaćih i regionalnih medija, a njegova devojka Sanja otkrila je za Kurir detalje iz njegovog života. Prema njenim… »
Matej mi je te noći poslao snimak: Oglasila se devojka Splićanina - ako je bio drogiran, neko mu je to sipao!

Matej mi je te noći poslao snimak: Oglasila se devojka Splićanina - ako je bio drogiran, neko mu je to sipao!

Mondo 06.01.2022
Matejeva devojka je potvrdila da su zajedno planirali njegov odlazak u Beograd i otkrila je detalje njihove komunikacije u noći njegovog nestanka. Matejeva devojka je potvrdila da su zajedno planirali njegov odlazak u Beograd i otkrila je detalje njihove… »
Devojka Mateja Periša iznela nove detalje o nestalom Splićaninu

Devojka Mateja Periša iznela nove detalje o nestalom Splićaninu

Nova 06.01.2022
Matejeva devojka otkrila je nove pojedinosti o svom nestalom dečku medijima u Srbiji. Između ostalog, rekla je i da je on mesecima planirao novogodišnji provod u Beogradu. „Nije nikakva svađa između njih uzrok problema i to nije okidač za bilo… »
Ekskluzivno za Kurir, matejeva devojka Sanja: Imam osećaj da će odnekud iskočiti! Ako je bio drogiran, to mu je neko sipao u…

Ekskluzivno za Kurir, matejeva devojka Sanja: Imam osećaj da će odnekud iskočiti! Ako je bio drogiran, to mu je neko sipao u…

Kurir 06.01.2022
Prvo, momak u crnim patikama nije on, u belim patikama jeste. Znam da Matej ranije nije pravio takve incidente, niti ludosti, znam sa kim sam u vezi. SPLIT - Sanja iz Splita, devojka Mateje Periša (27), koji je u noći između 30. i 31. decembra prošle… »
Ceo split se moli za Mateja: Komšije i profesorka imaju samo reči hvale za porodicu Periš: "Ovo je velika tuga za Hrvatsku…

Ceo split se moli za Mateja: Komšije i profesorka imaju samo reči hvale za porodicu Periš: "Ovo je velika tuga za Hrvatsku…

Blic 06.01.2022
Sedmi je dan traje potrage za nestalim Matejem Perišom (27) iz Splita kome se svaki trag izgubio u Beogradu. Sve raspoložive policijske snage tragaju za nestalim Splićaninom, a najbliži i dalje ne gube nadu da će se Matej pojaviti živ i zdrav. U… »
Sedmi dan potrage za nestalim Splićaninom – znamo samo da je trčao

Sedmi dan potrage za nestalim Splićaninom – znamo samo da je trčao

Nova 06.01.2022
Potraga za Splićaninom Matejem Perišem, koji je nestao u noći između 30. i 31. decembra iz kluba „Gotik“ u Beton hali gde je bio sa društvom, ulazi u sedmi dan, a pomaka u istrazi i dalje nema. Sve što danas sa sigurnošću znamo jeste da je… »
Oglasila se devojka nestalog mateja: Sanja otkrila šta se dešavalo pre njegovog odlaska u Beograd, a za jednu stvar jasno…

Oglasila se devojka nestalog mateja: Sanja otkrila šta se dešavalo pre njegovog odlaska u Beograd, a za jednu stvar jasno…

Blic 06.01.2022
Sedmi je dan potrage za nestalim Matejem Perišom (27) iz Splita kome se svaki trag izgubio u Beogradu. Sve raspoložive policijske snage tragaju za nestalim Splićaninom, a najbliži i dalje ne gube nadu da će se Matej pojaviti živ i zdrav. Matejeva… »
Ekskluzivno za kurir iz Splita! Oglasila se devojka nestalog Mateja: Sanja otkrila šta se dešavalo pre njegovog odlaska u…

Ekskluzivno za kurir iz Splita! Oglasila se devojka nestalog Mateja: Sanja otkrila šta se dešavalo pre njegovog odlaska u…

Kurir 06.01.2022
Sedmi je dan potrage za nestalim Matejem Perišom (27) iz Splita kome se svaki trag izgubio u Beogradu. Sve raspoložive policijske snage tragaju za nestalim Splićaninom, a najbliži i dalje ne gube nadu da će se Matej pojaviti živ i zdrav. Novinar… »
Matej nije nađen u savi: Rečna policija i ronioci okončali potragu za danas

Matej nije nađen u savi: Rečna policija i ronioci okončali potragu za danas

Blic 05.01.2022
Šesti dan zaredom traje intenzivna potraga za nestalim Matejem Perišem. Novinar TV Pink Mladen Mijatović večeras se uključio iz Beton hale u "Nacionalni dnevnik" sa novim informacijama. Mijatović javlja da su svi resursi MUP-a i dalje angažovani… »

Vesti dana »