Povezane vesti

"Žele nemire i nerede poput onih u Kazahstanu" Vučić uputio brutalne reči onima koji rade protiv Srbije

"Žele nemire i nerede poput onih u Kazahstanu" Vučić uputio brutalne reči onima koji rade protiv Srbije

Srbija danas 06.01.2022
Vučić je napomenuo da su izbori za predsednika daleko, a daleko je i raspisivanje i da će se videti ko će biti kandidati i ko će da pobeđuje, a ko da gubi. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da njegovi politički protivnici ne misle… »
Vučić: Strane službe se umešale u nerede u Kazahstanu, ovde se to neće desiti /video/

Vučić: Strane službe se umešale u nerede u Kazahstanu, ovde se to neće desiti /video/

Sputnik 06.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da su se u Kazahstanu umešale strane službe različitih velikih sila i dodao da se nemiri i neredi po Srbiji poput onih u Kazahstanu ovde neće desiti. Vučić je govoreći o predstojećim… »
Vučić: Opozicija ne veruje da će pobediti kandidata SNS na izborima

Vučić: Opozicija ne veruje da će pobediti kandidata SNS na izborima

Beta video 06.01.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da opozicija ne veruje da će na izborima da pobedi kandidata SNS, kako je naveo, kandidata koji je za prosperitet, progres i napredak zemlje. ``Ne mislim ja… »
Vučić: Opozicija ne veruje da će pobediti kandidata SNS na izborima

Vučić: Opozicija ne veruje da će pobediti kandidata SNS na izborima

Radio sto plus 06.01.2022
„Ne mislim ja da oni misle da će da pobede kandidata koji je za prosperitet, progres i napredak Srbije. Nisu oni baš toliko glupi, niti neobaveštni“, kazao je Vučić novinarima u Predsedništvu Srbije. On je kazao da da su izbori za predsednika… »

Vesti dana »