Povezane vesti

Porodica Đoković objavila novo saopštenje, hoćete li podržati Novaka?

Porodica Đoković objavila novo saopštenje, hoćete li podržati Novaka?

Sportske.net 07.01.2022
Ovogodišnji Božić najbolji teniser sveta Novak Đoković provodi zatočen u predgrađu Melburna, izolovan od ostatka sveta posle nerazumnih poteza na relaciji organizacija Australijan opena - australijske vlasti. Kako dani prolaze, Novak dobija sve… »
Kao grom iz vedra neba: Kirjos stao na Novakovu stranu, pa ‘udario’ po svojima – ‘Na kraju krajeva, čovek je’

Kao grom iz vedra neba: Kirjos stao na Novakovu stranu, pa ‘udario’ po svojima – ‘Na kraju krajeva, čovek je’

Hot sport 07.01.2022
I to da se desi. Navikli smo do sada da Nik Kirjos govori u negativnom smislu o najboljem teniseru sveta, međutim sada je situacija potpuno drugačija. Iako zvuči nestvarno, kontroverzni australijski teniser je ovog puta pokazao svoju drugu stranu, pa… »
Nik Kirjos podržao Novaka: On je jedan od velikih šampiona, a vi budite bolji

Nik Kirjos podržao Novaka: On je jedan od velikih šampiona, a vi budite bolji

Sportski žurnal 07.01.2022
Australijski teniser Nik Kirjos podržao je Novaka Đokovića kome su australijske vlasti ukinule vizu i koji se nalazi u hotelu za izbeglice u Melburnu. "Vakcinisao sam se zbog drugih i zdravlja svoje majke, ali ovo kako se nosimo sa Novakovom situacijom… »
''Ostani jak, moj brate!'' Oglasila se i PTPA!

''Ostani jak, moj brate!'' Oglasila se i PTPA!

Sportske.net 07.01.2022
Sve više poruka podrške dobija najbolji teniser sveta, a među njima je i ona koju mu je uputio kanadski teniser i pre svega Novakov prijatelj Vasek Pospišil. ''Bez obzira na sve kontroverze u poslednjih 30+ sati, Novak Đoković je moj prijatelj, moj… »
Kirjos brani Đokovića: On je čovek!

Kirjos brani Đokovića: On je čovek!

N1 Info 07.01.2022
Australijski teniser Nik Kirjos stao je u odbranu Novaka Đokovića zbog tretmana koji najbolji teniser sveta ima od australijskih vlasti. Nakon što mu je ukinuta viza, Đoković je u hotelu za izbeglice u Melburnu, a konačna odluka o tome hoće li ga… »
Redovni kritičar Kirjos o Novaku, svi su zabezeknuti!

Redovni kritičar Kirjos o Novaku, svi su zabezeknuti!

Sportske.net 07.01.2022
Kontroverzni australijski teniser Nik Kirjos izneo je svoj stav i podržao Novaka Đokovića u nezapamćenoj situaciji u kojoj se našao. Iako je poznat kao najveći kritičar Novaka Đokovića, Kirjos je ovaj put promenio ploču i stao na stranu srpskog… »
Niko se ovome nije nadao! Kirjos javno podržao Đokovića i prozvao svoje: Ovo je loše!

Niko se ovome nije nadao! Kirjos javno podržao Đokovića i prozvao svoje: Ovo je loše!

Sportal blic 07.01.2022
Situacija oko odlaska Novaka Đokovića u Australiju, glavna je vest u svetu tenisa. Povodom svega kroz šta je prošao srpski teniser, već su se oglasile brojne njegove kolege, a poslednja u nizu reakcija stigla je od Nika Kirjosa. Čest kritičar svega… »
Nik Kirjos na strani Srbina: "Đoković je jedan od velikih šampion", oglasio se i DŽon Izner...

Nik Kirjos na strani Srbina: "Đoković je jedan od velikih šampion", oglasio se i DŽon Izner...

Večernje novosti 07.01.2022
Foto: Printskrin Instagram/k1ngkyrg1os Da novak nije uradio ništa pogrešno, već je samo poštovao pravila postavljena od strane zemlje domaćina turnira govori i podrška koju je dobio od Nika Kirjosa, koji je najveći kritičar srpskog tenisera. -… »
Oglasio se veliki Novakov prijatelj: Pospišil uz Srbina, PTPA objavila oštro saopštenje!

Oglasio se veliki Novakov prijatelj: Pospišil uz Srbina, PTPA objavila oštro saopštenje!

Večernje novosti 07.01.2022
EPA-EFE/ANDY RAIN Nešto ranije oglasio se Nik Kirjos, a potom i DŽon Izner. Obojica su poslali poruku podrške Novaku, a stiglo je ohrabrenje i od Vaseka Pospišila, kanadskog tenisera, suosnivača PTPA i Noletovog velikog prijatelja. - Bez obzira na… »

Vesti dana »