Povezane vesti

Malom cuneru određen pritvor: Pravio haos na nastupu folk pevačice, iza rešetaka ostao zbog opasnosti od dve stvari

Malom cuneru određen pritvor: Pravio haos na nastupu folk pevačice, iza rešetaka ostao zbog opasnosti od dve stvari

Blic 07.01.2022
Marku Guzijanu (27), poznatijem kao Mali Cuner, koji se sumnjiči za nasilničko ponašanje, Prvi osnovni sud je danas, na predlog tužilaštva, odredio pritvor do 30 dana. Pritvor mu je određen zbog opasnosti od bekstva i opasnosti da bi boravkom na… »
Ostaje iza rešetaka zbog nasilničkog ponašanja! Malom Cuneru određen pritvor, oglasio se njegov advokat

Ostaje iza rešetaka zbog nasilničkog ponašanja! Malom Cuneru određen pritvor, oglasio se njegov advokat

Mondo 07.01.2022
Guzijanov branilac, advokat Nemanja Govedarica, potvrdio je da mu je određen pritvor. Guzijanov branilac, advokat Nemanja Govedarica, potvrdio je da mu je određen pritvor. Marku Guzijanu (27), poznatijem kao Mali Cuner, koji se sumnjiči za nasilničko… »
Mali Cuner negirao delo u tužilaštvu

Mali Cuner negirao delo u tužilaštvu

RTV 07.01.2022
BEOGRAD - Marko Guzijan zvani Mali Cuner danas je na saslušanju u Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu izjavio da nije kriv za više incidenata u i ispred kluba "Kasina" u centru Beograda u noći između 1. i 2. januara. On je tvrdio da se sam… »
Saslušan Mali Cuner zbog spopadanja Karleuše i razbijanja „Kasine“

Saslušan Mali Cuner zbog spopadanja Karleuše i razbijanja „Kasine“

Nova 07.01.2022
Marko Guzijan (27) zvani Mali Cuner, osumnječen da je u noći između subote i nedelje divljao „audijem“ po Terazijama nakon haosa koji je napravio u klubu "Kasina", saslušan je danas i Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu tražilo je da mu se… »
Pravio haos u kasini - saslušan Mali Cuner! Detaljno govorio o incidentu koji se dogodio na nastupu Jelene Karleuše

Pravio haos u kasini - saslušan Mali Cuner! Detaljno govorio o incidentu koji se dogodio na nastupu Jelene Karleuše

Mondo 07.01.2022
Mali Cuner je naveo da se sam predao policiji. Mali Cuner je naveo da se sam predao policiji. Marko Guzijan (27), poznat kao Mali Cuner, je danas na saslušanju u Prvom osnovnom javnom tužilaštvu izjavio kratko da nije kriv za nasilničko ponašanje, za… »

Vesti dana »