Povezane vesti
Vikend donosi zahlađenje i sneg, temperatura ide do -10: RHMZ objavio najnoviju prognozu
Top press 07.01.2022
Nakon natprosečno toplih dana za ovo doba godine, Srbiju tokom vikenda očekuje hladno vreme sa snegom, prema prognozama RHMZ i meteorologa. Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) najavio je da će u toku noći između petka i subote (7. na 8. januar) i u… »
Sutra oblačno i hladno sa snegom
IndeksOnline 07.01.2022
BEOGRAD – U Srbiji će sutra biti oblačo i hladno vreme sa snegom, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.Na istoku i jugoistoku očekuju se kiša, susnežica i sneg. U nižim krajevima se očekuje formiranje snežnog pokrivača. Vetar slab i umeren… »
Danas oblačno u većem delu zemlje, susnežica i sneg mogući na planinama
Glas Zapadne Srbije 07.01.2022
Na Božić u većem delu Srbije oblačno, ponegde sa slabom kišom i susnežicom, na planinama sneg. Na severu i zapadu više sunca. Temperatura do 9 stepeni. Umereno do potpuno oblačno i hladno, u nižim predelima ponegde sa slabom kišom i susnežicom, a u… »
Vesti dana »
VELIČASTVEN I SRDAČAN DOČEK STUDENATA IZ NOVOG PAZARA U VALJEVU UZ CRVENI TEPIH, BAKLJADU, VATROMET I MORE EMOCIJA – “SVOJIM HRABRIM KORACIMA OSTAVLJAJU DUBOK TRAG ŠIROM SRBIJE”
Valjevska posla pre 1 satjoš 34 povezane
Vučić najavio razgovore o energetici sa ruskim, američkim i evropskim partnerima
Slobodna Evropa pre 11 minutajoš 22 povezane






