Povezane vesti

Ne možete ukinuti najvećeg: Amerika priča o Bogdanovoj podršci za Novaka /foto/

Ne možete ukinuti najvećeg: Amerika priča o Bogdanovoj podršci za Novaka /foto/

Sportal blic 08.01.2022
Srpski košarkaš istakao se tokom meča sa Lejkersima, ali i uoči njega. U momentu kada najbolji teniser sveta dobija sve snažniju podršku sa svih strana, talasu se pridružio i Bogdan, koji je javno uputio poruku ohrabrenja prvom reketu sveta. Bek… »
Bogdanović u majici sa Đokovićevim likom: Mi smo uz Novaka

Bogdanović u majici sa Đokovićevim likom: Mi smo uz Novaka

Sportski žurnal 08.01.2022
Bogdanović je na Instagramu objavio fotografiju gde se vidi poruka na majici: „Ne možete da poništite veličinu“, a napisao je : Mi smo uz Novaka. Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović, član Atlante, pružio je podršku Novaku Đokoviću tako što… »
Snažna poruka Bogdana Novaku Đokoviću: Bogdanović je u ovoj majici došao na NBA utakmicu! (foto)

Snažna poruka Bogdana Novaku Đokoviću: Bogdanović je u ovoj majici došao na NBA utakmicu! (foto)

Mondo 08.01.2022
Srpski košarkaš podržao je borbu srpskog tenisera, koji se i dalje nada učešću na Australijan openu. Srpski košarkaš podržao je borbu srpskog tenisera, koji se i dalje nada učešću na Australijan openu. Podršku Novaku Đokoviću u poslednje… »
‘Ne možete da poništite veličinu’: Bogdan oduševio celu naciju, pred meč sa Lejkersima pojavio se u majici sa likom…

‘Ne možete da poništite veličinu’: Bogdan oduševio celu naciju, pred meč sa Lejkersima pojavio se u majici sa likom…

Hot sport 08.01.2022
I Bogdan Bogdanović je podržao najboljeg tenisera sveta. U noći koja je iza nas, Atlanta je izgubila od Lejkersa u Los Anđelesu rezultatom 138:114, a srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović je odigrao sasvim solidnu partiju, pošto je meč završio… »
Bogdan podržao Đokovića u majici: Ne možete ukinuti najvećeg

Bogdan podržao Đokovića u majici: Ne možete ukinuti najvećeg

Nova 08.01.2022
Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović odigrao je dobar meč protiv Los Anđeles Lejkersa, ali pažnju je privukla njegova majica u kojoj je došao na meč. Porukama podrške Novaku Đokoviću, koje stižu praktično svakog minuta prethodnih dana… »
Bogdan bogdanović dominirao: Uz jasnu poruku Novaku Đokoviću

Bogdan bogdanović dominirao: Uz jasnu poruku Novaku Đokoviću

Večernje novosti 08.01.2022
Foto: EPA-EFE/ERIK S. LESSER Srbin je u porazu svog tima bio zapažen, postigao je 15 poena, a pred sam meč veliku pažnju privukao je pred meč i to zbog podrške Novaku Đokoviću. Bogdanović je u dvoranu stigao u majici sa Noletovim likom na kojoj je… »

Vesti dana »