Повезане вести

Паулина манов није требало да глуми љиљану у "томи": Била јој је намењена друга улога, а онда се десио преокрет

Паулина манов није требало да глуми љиљану у "томи": Била јој је намењена друга улога, а онда се десио преокрет

Вечерње новости 08.01.2022
Фото Александар Кујучев - Родитељи ми нису ништа бранили. Имала сам 20 година кад сам отишла од куће. Било је то због љубави и потребе за слободом. Имала сам потребу да будем самостална, да водим свој живот, да водим своју… »
Глумица отишла од куће са 20 година због љубави са познатим колегом

Глумица отишла од куће са 20 година због љубави са познатим колегом

Нова 08.01.2022
Популарна глумица Паулина Манов коју је публика заволела улогом Љиљане у хит филму "Тома" недавно је говорила о својим адолесцентским данима, те открила да је због љубави са познатим глумцем побегла од куће. Наиме, говорила је… »
Побегла од куће са нашим познатим глумцем и започела нови живот: Чувена Љиљана из "Томе" открила непознате детаље из…

Побегла од куће са нашим познатим глумцем и започела нови живот: Чувена Љиљана из "Томе" открила непознате детаље из…

Блиц 07.01.2022
Популарна глумица Паулина Манов је већ месецима у жижи јавности након филма "Тома". Многима је постала омиљена након улоге Љиљане због које су сви плакали у биоскопима, а детаљи из њеног живота пуне странице домаћих… »

Вести дана »