Povezane vesti
Kovačević: Spoljni dug Srbije nikad nije bio veći, Vlada Srbije poklanja pozajmljeni novac
Beta 08.01.2022
Pokret Da se struka pita saopštio je danas da je prema njihovoj računici spoljni dug Srbije 35 milijardi evra i da on "nikada nije bio veći", kao i da Vlada Srbije "zarad kratkoročnih interesa nastavlja da se zadužuje u ime svojih gradjana, dok… »
Kovačević: Spoljni dug Srbije nikad nije bio veći
N1 Info 08.01.2022
Pokret Da se struka pita saopštio je da je prema njihovoj računici spoljni dug Srbije 35 milijardi evra i da on "nikada nije bio veći", kao i da Vlada Srbije "zarad kratkoročnih interesa nastavlja da se zadužuje u ime svojih građana, dok istovremeno… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 6 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 5 satijoš 2 povezane