Povezane vesti

Dodik: U narednih pet godina RS vidim kao samostalnu državu

Dodik: U narednih pet godina RS vidim kao samostalnu državu

N1 Info 08.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je Republika Srpska "slobodarska ideja", da njeno rukovodstvo ne želi bilo kakve sukobe i da traži samo ono što joj je Dejtonskim sporazumom dato. On je naveo da RS u narednih pet godina vidi… »
Dodik: U narednih pet godina RS vidim kao samostalnu državu

Dodik: U narednih pet godina RS vidim kao samostalnu državu

Novi magazin 08.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da Republiku Srpsku u narednih pet godina vidi kao samostalnu državu. Dodik je ocenio da BiH "opstaje samo zato što je održava međunarodni faktor", dodavši da je "sila" jedino što je… »
Dodik: RS je slobodarska ideja, njeno rukovodstvo ne želi bilo kakve sukobe

Dodik: RS je slobodarska ideja, njeno rukovodstvo ne želi bilo kakve sukobe

Novi magazin 08.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da je Republika Srpska "slobodarska ideja", da njeno rukovodstvo ne želi bilo kakve sukobe i da traži samo ono što joj je Dejtonskim sporazumom dato. "Sve moje političke odluke usmerene su… »
Dodik: Bosna i Hercegovina je ozbiljna nevolja

Dodik: Bosna i Hercegovina je ozbiljna nevolja

Sputnik 08.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je Republika Srpska slobodarska ideja, da njeno rukovodstvo ne želi nikakve sukobe i da traži samo ono što joj je Dejtonskim sporazumom dato. „Sve moje političke odluke usmerene su na… »
“Bosna i Hercegovina je ozbiljna nevolja”

“Bosna i Hercegovina je ozbiljna nevolja”

Vesti online 08.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je Republika Srpska slobodarska ideja, da njeno rukovodstvo ne želi nikakve sukobe i da traži samo ono što joj je Dejtonskim sporazumom dato. – Sve moje političke odluke usmerene su na… »
Dodik: RS je slobodarska ideja, njeno rukovodstvo ne želi bilo kakve sukobe

Dodik: RS je slobodarska ideja, njeno rukovodstvo ne želi bilo kakve sukobe

Kurir 08.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da je Republika Srpska "slobodarska ideja", da njeno rukovodstvo ne želi bilo kakve sukobe i da traži samo ono što joj je Dejtonskim sporazumom dato. -Sve moje političke odluke usmerene su… »

Vesti dana »