Povezane vesti

Molio sam za krevet, a onda su me probudili posle pola sata: Novak objavio kako su ga maltretirali celu noć na aerodromu

Molio sam za krevet, a onda su me probudili posle pola sata: Novak objavio kako su ga maltretirali celu noć na aerodromu

Mondo 08.01.2022
Srpski teniser Novak Đoković je u svojoj žalbi naveo i kako je izgledala noć na aerodromu u Melburnu. Srpski teniser Novak Đoković je u svojoj žalbi naveo i kako je izgledala noć na aerodromu u Melburnu. Srpski teniser Novak Đoković trenutno se… »
Haos uživo - Kirjos mlatio srednjim prstom zbog Novaka! "Ako se to desi Đokoviću, postaće potpuni zlikovac!" (video)

Haos uživo - Kirjos mlatio srednjim prstom zbog Novaka! "Ako se to desi Đokoviću, postaće potpuni zlikovac!" (video)

Mondo 08.01.2022
Dobro je poznato da Nik Kirjos ne voli Novaka Đokovića, a ovo je sve iznenadilo. Dobro je poznato da Nik Kirjos ne voli Novaka Đokovića, a ovo je sve iznenadilo. Novak Đoković će u noći između nedelje i ponedeljka saznati da li će moći da… »
Jezive reči srđana Đokovića: Stavili su ga da gleda u zid, pokušavaju da ga slome (video)

Jezive reči srđana Đokovića: Stavili su ga da gleda u zid, pokušavaju da ga slome (video)

Večernje novosti 08.01.2022
Foto: M.Vukadinović Ni hladno i kišno vreme juče nije omelo one najvatrenije da treći dan u nizu ispred Narodne skupštine kažu šta misle o skandaloznoj odluci tamošnjih vlasti. - Pre svega bih htela da vam se zahvalim od srca što ste već… »
Otkriven novi detalj, snimak nije aktuelan, Novaka ''stavili da gleda u zid''!?

Otkriven novi detalj, snimak nije aktuelan, Novaka ''stavili da gleda u zid''!?

Sportske.net 08.01.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković već četvrti dan je izolovan u imigracionom hotelu u Melburnu, gde čeka odluku suda koji treba da postupi po njegovoj žalbi na prethodnu odluku australijskih vlasti da mu ne odobre vizu za ulazak u zemlju… »
Srđan Đoković: ‘Stavili su ga da gleda u zid i ne može da vidi naše ljude ispred zatvora! Smešni ste i nećete uspeti…

Srđan Đoković: ‘Stavili su ga da gleda u zid i ne može da vidi naše ljude ispred zatvora! Smešni ste i nećete uspeti…

Hot sport 08.01.2022
‘Želim da vidim osmeh kod vas i da damo podršku Novaku, da izdrži još 24 sata!’ Narod se i treći dan u nizu okupio ispred Narodne skupštine Republike Srbije. Razlog je dobro poznat – podrška Novaku Đokoviću. ‘Prvi reket sveta’ se još… »
Treći dan protesta Đokovića ispred skupštine, Srđan se iz Beograda obratio Kirjosu: I on se promenio! /video/

Treći dan protesta Đokovića ispred skupštine, Srđan se iz Beograda obratio Kirjosu: I on se promenio! /video/

Sportal blic 08.01.2022
Srđan Đoković ne odustaje od svoje borbe, te je sa porodicom treći dan zaredom održao protest zbog dešavanja u Australiji vezana za njegovog sina. Novak Đoković je u migrantskom hotelu pošto mu nije odobrena viza od Australijanaca, već je… »
Smešni ste i žalosni! Srđan podigao glas na protestu: Ostavili su Novaka da gleda u zid, a onda su hteli i ovo! (foto)

Smešni ste i žalosni! Srđan podigao glas na protestu: Ostavili su Novaka da gleda u zid, a onda su hteli i ovo! (foto)

Mondo 08.01.2022
Srđan Đoković ponovo je održao emotivan govor na skupu podrške Novaku. Srđan Đoković ponovo je održao emotivan govor na skupu podrške Novaku. Srpski teniser Novak Đoković već nekoliko dana je "zatvoren" u imigracionom centru u Melburnu, i… »
Najemotivniji snimak ispred hotela gde je Đoković: Stotine peva "Tamo daleko", a Novak sedi sam u sobi! (video)

Najemotivniji snimak ispred hotela gde je Đoković: Stotine peva "Tamo daleko", a Novak sedi sam u sobi! (video)

Mondo 08.01.2022
Da se naježiš... Da se naježiš... Srpski teniser Novak Đoković već nekoliko dana nalazi se u "hotelu", odnosno imigracionom centru, gde čeka konačnu odluku o tome da li će moći da igra na Australijan openu ili će biti deportovan, kao njegova… »

Vesti dana »