Povezane vesti
Švedska prestolonaslednica po drugi put ima kovid u manje od godinu dana
N1 Info 08.01.2022
Švedska prestolonaslednica Viktorija, koja je imala kovid-19 u martu prošle godine ponovo je testirana pozitivno na taj virus danas, javila je kraljevska palata. Kako je navedeno u saopštenju prestolonaslednica koja je potpuno vakcinisana ima simptome… »
Švedska prestolonaslednica pozitivna na kovid drugi put za manje od godinu dana
Danas 08.01.2022
Švedska prestolonaslednica Viktorija, koja je imala kovid-19 u martu prošle godine ponovo je testirana pozitivno na taj virus danas, javila je kraljevska palata. Kako je navedeno u saopštenju prestolonaslednica koja je potpuno vakcinisana ima simptome… »
Švedska princeza Viktorija pozitivna na koronu Vlasti: Oseća se dobro i ima samo simptome slične prehladi!
Kurir 08.01.2022
Švedska princeza Viktorija pozitivna je na korona virus saopštili su iz dvora. Za princezu, koja je potpuno vakcinisana, kaže se da ima samo "simptome prehlade", ali se inače oseća dobro. Takođe, saopšteno je da je pokrenuta istraga da bi se utvrdilo… »
Drugi put dobila koronu: Posle roditelja zaražena i švedska princeza
Nova 08.01.2022
Švedska princeza Viktorija pozitivna je na korona virus i ima blage simptome, saopštio je danas kraljevski dvor. Viktorija je revakcinisana, a sa kraljevskog dvora su naveli da je princeza, koja je jednom već imala kovid, u samoizolaciji sa svojom… »
Vesti dana »
Kijev napao Krim, šta je pogođeno; Zelenski: Podmukao ruski udar kod Černobilja
RTS pre 1 satjoš 26 povezanih
Netanjahu prati situaciju nakon napada u regionu Šaron: Blokade i potraga u toku
Večernje novosti pre 2 satajoš 33 povezane
Uživo Vanredni izbori na Kosovu i Metohiji: Birališta otvorena do 19 časova – najveća izlaznost u srpskim sredinama
Euronews pre 31 minutajoš 46 povezanih
Prištinska policija saopštila da su dve osobe privedene zbog cepanja glasačkih listića
N1 Info pre 2 satajoš 24 povezane





