Povezane vesti
Mitropolija: Ovo je borba za dostojanstvo
Dnevnik 08.01.2022
SIDNEJ: Mitropolija australijsko-novozelandska SPC danas je, povodom situacije oko Novaka Đokovića, koji se prinudno nalazi u migrantskom hotelu u Melburnu, pozvala sve vernike u Australiji da srpskom teniseru pruže podršku elektronskim pismom na adresu… »
"Ovo je borba za slobodu i dostojanstvo čoveka" Đoković dobio podršku i srpske crkve iz Australije
Sportal blic 08.01.2022
Srpski teniser je i dalje u centru pažnje. Svi već odavno znaju šta se dešava u Australiji, a zanimljivo je da su juče mediji preneli da je sveštenik održao Božićnu liturgiju ispred hotela u kojem je Srbin, a razlog je taj što obezbeđenje nije dopustilo… »
Ultimatum mitropolije skotu morisonu: Australijski Srbi neće glasati za vlast koja je utamničila Novaka Đokovića (foto)
Večernje novosti 08.01.2022
Foto: Tviter printskrin/@MilesProust, Tanjug/AP Mitropolija je preuzela i konkretne mere, a među njima je i poziv vernicima SPC u Australiji da ne glasaju za sadašnjeg premijer Skota Morisona na izborima zakazanim za april ove godine. – Pozivamo sve… »
Vesti dana »
Vuk Cvijić o potrazi za Nešovićem: Policija je toliko nesposobna da ne može da nađe telo koje je sama sakrila
Glas Zaječara pre 37 minutajoš 77 povezanih
Posle noćnog skoka zbog izjave Trampa smirila se cena nafte u svetu
N1 Info pre 1 satjoš 25 povezanih






