Povezane vesti

"Karleuša ne izlazi iz kuće" Komšije pevačice tvrde: Duško duže vreme ne živi u vili

"Karleuša ne izlazi iz kuće" Komšije pevačice tvrde: Duško duže vreme ne živi u vili

Večernje novosti 09.01.2022
Foto: printskrin instagram/JK Na mesto okršaja došla je policijska patrola koja je ustanovila da je Tošić, navodno, najpre pljunuo Jelenu, a zatim je ošamario toliko jako da joj je posekao lice. Naime, njihove komšije tvrde da Tošić navodno odavno… »
Duško ne živi tu, dođe na sat, dva i ode: Karleušine i Tošićeve komšije u šoku - "Po kraju se pričalo da su se…

Duško ne živi tu, dođe na sat, dva i ode: Karleušine i Tošićeve komšije u šoku - "Po kraju se pričalo da su se…

Mondo 09.01.2022
"On mi je delovao kao miran porodični čovek, šokirala sam se kad sam pročitala da je nasrnuo na Jelenu" "On mi je delovao kao miran porodični čovek, šokirala sam se kad sam pročitala da je nasrnuo na Jelenu" Pevačica Jelena Karleuša je na… »
Karleušine komšije razvezale jezik: Duško odavno ne živi s Jelenom, samo dođe na sat, dva! Oni znaju sve tajne bračnog…

Karleušine komšije razvezale jezik: Duško odavno ne živi s Jelenom, samo dođe na sat, dva! Oni znaju sve tajne bračnog…

Kurir 09.01.2022
Pevačica Jelena Karleuša je na Božić, prijavila svog supruga Duška Tošića da ju je tukao. Na mesto okršaja došla je policijska patrola koja je ustanovila da je Tošić, navodno, najpre pljunuo Jelenu, a zatim je ošamario toliko jako da joj je… »
Jelena Karleuša se oglasila nakon incidenta sa suprugom Duškom Tošićem (FOTO)

Jelena Karleuša se oglasila nakon incidenta sa suprugom Duškom Tošićem (FOTO)

Vesti online 09.01.2022
U domaćim medijima kao bomba odjeknula vest da je pevačica Jelena Karleuša policiji prijavila supruga Duška Tošića za fizičko nasilje. Navodno, nekadašnji fudbaler pljunuo je i ošamario pop zvezdu pred članovima porodice, a ona je ovaj… »
Od ljubavi do mržnje?! Kako žive Karleuša i Tošić: Retko na istim adresama, svađe, mirenja, a onda bračna bajka…

Od ljubavi do mržnje?! Kako žive Karleuša i Tošić: Retko na istim adresama, svađe, mirenja, a onda bračna bajka…

Kurir 09.01.2022
O detaljima braka Jelene Karleuše i Duška Tošića ne prestaje da se spekuliše nakon što je fudbalskog menadžera supruga prijavila za porodično nasilje. Dugo se pričalo da bračni par već dugo ne živi zajedno, ali da s vremena na vreme dele… »
Kako žive Jelena Karleuša i Duško Tošić: Svađe i ljubav, varnice i mirenja, zajedno pa odvojeno: Često je bajkovito, pa…

Kako žive Jelena Karleuša i Duško Tošić: Svađe i ljubav, varnice i mirenja, zajedno pa odvojeno: Često je bajkovito, pa…

Blic 09.01.2022
Neki za njih kažu da su u braku, a drugi da žive više odvojeno nego zajedno. Priča se da dele idilične porodične trenutke, ali da te bajke ponekad imaju eksplozivan kraj. Da se često posvađaju, ali ne toliko da ne bi mogli da se pomire. Da je ovo… »
Prati me, ne prati me, prati me, ne prati me: Novi potez Jelene Karleuše i Duška Tošića mnogo govori o njihovom odnosu

Prati me, ne prati me, prati me, ne prati me: Novi potez Jelene Karleuše i Duška Tošića mnogo govori o njihovom odnosu

Blic 08.01.2022
Pevačica Jelena Karleuša juče je prijavila muža Duška Tošića za porodično nasilje. Na mesto okršaja, u njihov dom, došla je policijska patrola koja je ustanovila da je Tošić, navodno, najpre pljunuo Jelenu, a zatim je ošamario toliko jako da… »

Vesti dana »