Povezane vesti
Održan ekološki protest u Gornjem Milanovcu
Danas 09.01.2022
Više stotina okupljenih na ekološkom protestu u gradskom parku u Gornjem Milanovcu u organizaciji Građanske inicijative „Trn“, „Eko straža“ i „Nevađani“, poručilo je danas vlastima da žele više informacija o stanju životne sredine, kao i o namerama… »
„Brnabić, ništa ti ne verujemo“: Poruka sa protesta u Gornjem Milanovcu
Nova 09.01.2022
"Ani Brnabić ne verujemo ništa, a njena izjava da se razmišlja o poništavanju svih dozvola koje su date "Rio Tintu" su pokušaj kupovine vremena", ocenila je danas za Nova.rs Ljiljana Bralović iz Udruženja Suvoborska greda, koja je učestvovala na… »
Poruka sa protesta u Gornjem Milanovcu: Brnabić, ništa ti ne verujemo
N1 Info 09.01.2022
Ekološki protest održan je pred više stotina okupljenih u Gradskom parku u Gornjem Milanovcu zbog zabrinutosti građana oko stanja u kome se nalazi njihova životna sredina, kao i zbog nedostatka javno dostupnih informacija o problemima zagađenja i… »
Vesti dana »

Hapšenja Tomislava Momirovića i još 14 osoba u istrazi pada nadstrešnice u Novom Sadu
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 178 povezanih

Pravosnažna presuda Miloradu Dodiku zbog nepoštovanja odluka visokog predstavnika i reakcije na nju
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 71 povezana

Dačić: Akustični LRAD uređaji vraćeni u magacine;Izveštaj ministra kritikovali i vlast i opozicija
RTV pre 23 minutajoš 24 povezane

Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel ostaje 196 dinara, benzin poskupeo na 179 dinara
Naslovi.ai pre 51 minutajoš 27 povezanih

Rubio: Amerika gubi strpljenje sa Putinom; Kineski ratni brodovi stigli u rusku luku Vladivostok na zajedničke vežbe
RTS pre 18 minutajoš 50 povezanih