Povezane vesti

Tužno je počelo! Zorica Brunclik i Kemiš pružili veliku podršku Novaku Đokoviću - "To su neke neshvatljive stvari!"

Tužno je počelo! Zorica Brunclik i Kemiš pružili veliku podršku Novaku Đokoviću - "To su neke neshvatljive stvari!"

Mondo 09.01.2022
Zorica Brunclik i njen suprug, harmonikaš Miroljub Aranđelović Kemiš dotakli su se Novaka Đokovića i skandala koji se desio u Australiji. Zorica Brunclik i njen suprug, harmonikaš Miroljub Aranđelović Kemiš dotakli su se Novaka Đokovića i… »
Zorica i Kemiš podržali Novaka: Bog sve vidi! Umesto da uživamo u njegovim mečevima...

Zorica i Kemiš podržali Novaka: Bog sve vidi! Umesto da uživamo u njegovim mečevima...

Telegraf 09.01.2022
- Što se mene tiče, ja bih se vratila, ruku dajem, ja ne bih igrala! - rekla je pevačica. Popularna pevačica Zorica Brunclik i njen suprug, harmonikaš Miroljub Aranđelović Kemiš podržali su Novaka Đokovića i prokomentarisali skandal koji se… »
Ljube se do besvesti: Kemiš i Zorica slomljeni zbog Novaka, on ponudio rešenje, ona ruku daje

Ljube se do besvesti: Kemiš i Zorica slomljeni zbog Novaka, on ponudio rešenje, ona ruku daje

Srbija danas 09.01.2022
Žale zbog stanja u kome se našao Đoković. Pevačica Zorica Brunclik i njen suprug Miroljub Aranđelović Kemiš prokomentarisali su situaciju oko najboljeg tenisera sveta i njegovog zatočeništva u Australiji. - Tužno je počelo, mislim da su svima… »
Bog vidi sve! Zorica i Kemiš pružili podršku Novaku Đokoviću: Umesto da uživamo u njegovim mečevima, sad smo u…

Bog vidi sve! Zorica i Kemiš pružili podršku Novaku Đokoviću: Umesto da uživamo u njegovim mečevima, sad smo u…

Kurir 09.01.2022
Zorica Brunclik i harmonikaš Miroljub Aranđelović Kemiš dotakli su se Novaka Đokovića i skandala koji se desio u Australiji. Pevačica je otkrila u Premijeri da joj je zbog toga ova godina krenula u lošim mislima. - Tužno je počelo, mislim da su… »

Vesti dana »