Povezane vesti

Brnabićeva: Svako ko je hteo da pljune Srbiju, pljunuo je i Novaka

Brnabićeva: Svako ko je hteo da pljune Srbiju, pljunuo je i Novaka

Sputnik 09.01.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da će Srbija nastaviti da pomaže Novaku Đokoviću koliko god može i ocenila da ova situacija verovatno ima političku pozadinu, ali da to nema veze sa odnosom Srbije i Australije, već sa predizbornom kampanjom… »
"Hajka protiv Novaka se vodi samo zato što je Srbin" Šešelj zagrmeo: To je diskriminacija

"Hajka protiv Novaka se vodi samo zato što je Srbin" Šešelj zagrmeo: To je diskriminacija

Srbija danas 09.01.2022
Šešelj izneo šokantne tvrdnje o Novaku. Gosti "Hit Tvita" ove nedelje su Premijerka Srbije Ana Brnabić, predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije Olivera Zekić i lider Srpske Radikalne stranke Vojislav Šešelj. Prva tema u emisiji… »
Brnabić otkrila važan detalj u vezi sa Đokovićem: Tražila sam da mu se omogući jedno

Brnabić otkrila važan detalj u vezi sa Đokovićem: Tražila sam da mu se omogući jedno

Srbija danas 09.01.2022
Predsednik je na liniji sa Novakom i njegovom porodicom, a ja na vezi sa australijskim zvaničnicima, rekla je Brnabićeva. Gosti “Hit Tvita” ove večeri su Ana Brnabić, premijerka Srbije, Olivera Zekić, predsednica Saveta Regulatornog tela za… »

Vesti dana »