Povezane vesti

Na potezu centar za socijalni rad: Oglasilo se Tužilaštvo o slučaju Jelene Karleuše i Duška Tošića

Na potezu centar za socijalni rad: Oglasilo se Tužilaštvo o slučaju Jelene Karleuše i Duška Tošića

Večernje novosti 10.01.2022
Foto N. Parušić/I. Marinković Time se nastavlja istraga o slučaju nasilja u porodici, koje se dogodilo 7. januara. Naime, Jelena Karleuša je na Božić prijavila supruga, fudbalera Duška Tošića, da bio nasilan prema njoj. U njihovu kuću došla je… »
Duško Tošić se konačno oglasio, ali nije prekršio gvozdeno pravilo o Jeleni Karleuši, koje strogo primenjuje već 3…

Duško Tošić se konačno oglasio, ali nije prekršio gvozdeno pravilo o Jeleni Karleuši, koje strogo primenjuje već 3…

Blic 10.01.2022
Nakon što je pevačica Jelena Karleuša 7. januara na Božić prijavila supruga Duška Tošića da ju je tukao, bivši fudbaler prvo je dobio zabranu prilaska supruzi u trajanju od 48 sati, a zatim je Prvi osnovni sud doneo odluku da mu se zabrana… »
Oglasio se Duško Tošić: „Predstavljen sam kao lošija strana, a svi znaju da se uvek trudim da budem gospodin!“

Oglasio se Duško Tošić: „Predstavljen sam kao lošija strana, a svi znaju da se uvek trudim da budem gospodin!“

Svet & Skandal 10.01.2022
Posle svađe i navodnog šamaranja u domu porodice Tošić-Karleuša, oglasio se i jedan od glavnih aktera, fudbaler Duško Tošić. – Poštovani pratioci, prijatelji i pripadnici medija. Obično ne volim da se obraćam ovim putem pošto smatram da moje… »
Prvo saopštenje Duška tošica: “Ja sam gospodin gde god bio i šta god radio! Čekaću da ovaj vetar protiv mene prođe”

Prvo saopštenje Duška tošica: “Ja sam gospodin gde god bio i šta god radio! Čekaću da ovaj vetar protiv mene prođe”

Blic 09.01.2022
Jelena Karleuša je na Božić, prijavila svog supruga Duška Tošića da ju je tukao. Na mesto okršaja došla je policijska patrola koja je ustanovila da je Tošić, navodno, najpre pljunuo Jelenu, a zatim je ošamario toliko jako da joj je posekao… »

Vesti dana »