Povezane vesti

Preminuo američki komičar Bob Saget

Preminuo američki komičar Bob Saget

Noizz 10.01.2022
Američki glumac i komičar Bob Saget, poznat po ulozi voljenog samohranog oca Denija Tanera u sitkomu "Puna kuća" i kao mudar voditelj "Najsmešnijih kućnih video snimaka u Americi", preminuo je u 66. godini, tokom stend-ap turneje. Hitna pomoć… »
Umro bob Seget: Čuveni komičar nađen mrtav u hotelu

Umro bob Seget: Čuveni komičar nađen mrtav u hotelu

Blic 10.01.2022
Bob Seget, glumac i komičar najpoznatiji po ulozi u veoma popularnom sitkomu iz 80-ih "Puna kuća", preminuo je u 65. godini. Kancelarija šerifa okruga Orindž potvrdila je Segetovu smrt na Tviteru u ponedeljak, rekavši da je u nedelju pronađen bez… »
Umro američki glumac i komičar Bob Saget

Umro američki glumac i komičar Bob Saget

Danas 10.01.2022
Američki glumac i komičar Bob Saget, poznat po ulozi voljenog samohranog oca Denija Tanera u sitkomu „Puna kuća“ i kao mudar voditelj „Najsmešnijih kućnih video snimaka u Americi“, preminuo je u 66. godini, tokom stend-ap turneje. Hitna… »
Holivud u šoku zbog smrti glumca iz "pune kuće": Poznati se opraštaju, porodica se oglasila! (foto, video)

Holivud u šoku zbog smrti glumca iz "pune kuće": Poznati se opraštaju, porodica se oglasila! (foto, video)

Mondo 10.01.2022
Oglasili se porodica i prijatelji glumca Boba Segeta, koji je pronađen mrtav u hotelskoj sobi. Oglasili se porodica i prijatelji glumca Boba Segeta, koji je pronađen mrtav u hotelskoj sobi. Glumac Bob Seget (65) pronađen je mrtav u svojoj hotelskoj… »
Uživam, "navučen" sam na ovo kao da sam klinac! Poslednja objava glumca iz hit serije koji je pronađen mrtav (foto)

Uživam, "navučen" sam na ovo kao da sam klinac! Poslednja objava glumca iz hit serije koji je pronađen mrtav (foto)

Mondo 10.01.2022
Glumac Bob Seget pronađen je mrtav par sati nakon nastupa, a ovo je poslednja fotografija koju je objavio. Glumac Bob Seget pronađen je mrtav par sati nakon nastupa, a ovo je poslednja fotografija koju je objavio. Glumac Bob Seget (65) pronađen je… »
Šok! Slavni glumac pronađen mrtav: Igrao je u seriji koju je Srbija obožavala, uzrok smrti misterija! (foto, video)

Šok! Slavni glumac pronađen mrtav: Igrao je u seriji koju je Srbija obožavala, uzrok smrti misterija! (foto, video)

Mondo 10.01.2022
Glumac Bob Seget, iz serije "Puna kuća", pronađen je mrtav u hotelskoj sobi. Glumac Bob Seget, iz serije "Puna kuća", pronađen je mrtav u hotelskoj sobi. Glumac Bob Seget pronađen je mrtav u svojoj hotelskoj sobi, nekoliko sati nakon nastupa u jednom… »

Vesti dana »