Povezane vesti

"Sve što sam imao, rekao sam policiji": Oglasio se jedan od Matejinih prijatelja koji je kobne noći bio s njim u Beton Hali…

"Sve što sam imao, rekao sam policiji": Oglasio se jedan od Matejinih prijatelja koji je kobne noći bio s njim u Beton Hali…

Blic 10.01.2022
Svima nam je preteško. Ne zanima me medijska pažnja i neću ništa da pričam za novine. Sve što sam imao, rekao sam policiji. Ovim rečima je jedan od prijatelja nestalog Splićanina Mateja Periša u Beogradu, odgovorio na pitanje novinara koji su… »
Matejevi prijatelji nešto kriju? Stručnjak za bezbednost tvrdi - "Njihovo ponašanje je veoma sumnjivo, gde je telefon?"

Matejevi prijatelji nešto kriju? Stručnjak za bezbednost tvrdi - "Njihovo ponašanje je veoma sumnjivo, gde je telefon?"

Mondo 10.01.2022
Gordana Mišev smatra da Matejevi prijatelji kriju nešto. Gordana Mišev smatra da Matejevi prijatelji kriju nešto. Matej Periš (27) nestao je u Beogradu pre više od deset dana. Splićanin je nestao u noći između 30. i 31. decembra tokom izlaska u… »
Matejevi prijatelji kriju mnogo toga Stručnjak upozorava na sumnjive poteze nije poneo telefon kad je istrčao iz kluba?

Matejevi prijatelji kriju mnogo toga Stručnjak upozorava na sumnjive poteze nije poneo telefon kad je istrčao iz kluba?

Kurir 10.01.2022
Gordana Mišev, stručnjak za bezbednost, smatra da prijatelji Mateja Periša (27) iz Splita, koji je nestao u Beogradu, možda još dosta toga kriju. Mladić iz Splita, podsetimo, nestao je pre 11 dana u Beogradu, u noći između 30. i 31. decembra, kad… »
Prijatelj nestalog splićanina o tome zašto ćute oni koji su sa njim bili kobne večeri: Istinu znaju oni koji nas poznaju…

Prijatelj nestalog splićanina o tome zašto ćute oni koji su sa njim bili kobne večeri: Istinu znaju oni koji nas poznaju…

Blic 09.01.2022
M. B, jedan od šestorice drugova Mateja Periša (27) sa kojim je bio u Beogradu, objasnio je zbog čega se prijatelji sa kojima je nestali Splićanin bio u izlasku kada je nestao ne oglašavaju za medije. Da podsetimo, Periš je nestao u noći između… »

Vesti dana »