Povezane vesti

Premijer poslao poruku Novaku: ‘Igrali smo tenis zajedno!’

Premijer poslao poruku Novaku: ‘Igrali smo tenis zajedno!’

Hot sport 10.01.2022
Poruka je jasna! Nakon što je Novak ‘nadigrao’ čak i australijske vlasti, poruku mu je poslao britanski premijer Boris Džonson. ‘Sve što bih rekao o Novaku Đokoviću, sa kojim sam inače igrao tenis i prilično je dobar, je da ja verujem u… »
Premijer Britanije imao poruku za Đokovića

Premijer Britanije imao poruku za Đokovića

Sportske.net 10.01.2022
Premijer Velike Britanije Boris Džonson upitan je na današnjoj konferenciji za medije o dolasku Novaka Đokovića na Vimbldon ove godine u svetlu dešavanja u Australiji. Džonson je diplomatski odgovorio na pitanje o dolasku Novaka na Vimbldon, ali je… »
Hoće li Novak moći na vimbldon? Britanski premijer odgovorio na pitanje o Đokoviću: Ja verujem u vakcinaciju

Hoće li Novak moći na vimbldon? Britanski premijer odgovorio na pitanje o Đokoviću: Ja verujem u vakcinaciju

Sportal blic 10.01.2022
Premijer Ujedinjenog Kraljevstva je prokomentarisao situaciju oko u Australiji. Džonson je upitan o tome da li će Đoković nevakcinisan moći da se takmiči na Vimbldonu, ali je dao odgovor kojim je upravo pozvao ljude na vakcinaciju. - Mislim da je… »
Džonson o Đokoviću i Vimbldonu: Vakcinacija je divna

Džonson o Đokoviću i Vimbldonu: Vakcinacija je divna

Sportski žurnal 10.01.2022
Britanski premijer Boris Džonson izjavio je danas, na pitanje da li će dozvoliti Novaku Đokoviću da igra na Vimbldonu ovog leta, da veruje u vakcinaciju i da je vakcinacija „divna stvar“. Džonson je rekao da je Đoković „prilično dobar“ i… »

Vesti dana »