Povezane vesti

Novi američki ambasador počeo mandat na Kosovu

Novi američki ambasador počeo mandat na Kosovu

Glas Amerike 10.01.2022
PRIŠTINA — Američki diplomata Džef Hovenijer zvanično je započeo dužnost ambasadora Sjedinjenih Američkih Država na Kosovu. Nakon susreta sa predsednicom Kosova Vjosom Osmani novi američki ambasador je rekao da se pred Kosovom nalazi još dosta… »
Hovenijer stupio na dužnost američkog ambasadora u Prištini

Hovenijer stupio na dužnost američkog ambasadora u Prištini

RTS 10.01.2022
Novi američki ambasador u Prištini Džef Hovenijer stupio je na dužnost, poručivši da mu je čast da služi kao predstavnik predsednika Džoa Bajdena i da je “narod na Kosovu u sigurnim rukama”. "Životna mi je čast da služim kao ambasador SAD… »
Novi doplomata SAD u Prištini: Čast mi je da budem ambasador na Kosovu

Novi doplomata SAD u Prištini: Čast mi je da budem ambasador na Kosovu

Blic 10.01.2022
Novi ambasador SAD u Prištini Džefri Hovenijer izjavio je danas da mu je čast da bude izaslanik predsednika Amerike DŽozefa Bajdena na Kosovu. On je prilikom susreta sa predsednicom privremenih prištinskih institucija Vjosom Osmani u Prištini dodao… »
Novi ambasador SAD: Čast mi je što radim na Kosovu

Novi ambasador SAD: Čast mi je što radim na Kosovu

Novi magazin 10.01.2022
Novi ambasador Sjedinjenih Američkih Država na Kosovu Džef Hovenier izjavio je danas da je njegova zemlja stabilan partner Kosova, a prilikom predaje akreditivnih pisama predsednici Kosova Vjosi Osmani, Havenier je rekao da mu je čast da služi na… »
Novi ambasador SAD u Prištini: Ima još puno posla, budućnost je u rukama lokalnih lidera

Novi ambasador SAD u Prištini: Ima još puno posla, budućnost je u rukama lokalnih lidera

Slobodna Evropa 10.01.2022
Novi ambasador Sjedinjenih Država (SAD) u Prištini, Jeffrey Hovenier izjavio je da se pred Kosovom nalazi još dosta posla, te da je budućnost zemlje u rukama lokalnih lidera, napominjući da će Vašington nastaviti da pruža podršku u raznim… »

Vesti dana »