Povezane vesti

Bukvalno sam se u*rao! Čuveni kuvar otkrio kako je kuvao za Putina: On je najstrašnija osoba koju sam upoznao

Bukvalno sam se u*rao! Čuveni kuvar otkrio kako je kuvao za Putina: On je najstrašnija osoba koju sam upoznao

Kurir 10.01.2022
Čuveni britanski kuvar i voditelj Gordon Remzi je u tok šou pevačice Keli Klarkson ispričao kako je kuvao za Vladimira Putina i otkrio da je ruski predsednik "najstrašnija osoba koju je ikada upoznao". Zvezda "Paklene kuhinje" i dobitnik Mišlenove… »
"Kad nisam umro od straha" Gordon Remzi otkrio kako izgleda kuvati za Putina

"Kad nisam umro od straha" Gordon Remzi otkrio kako izgleda kuvati za Putina

Alo 10.01.2022
Najpoznatiji britanski kuvar i voditelj emisije "Keli Klarkson Šou" ne krije da je strahovao i od najsitnije greške prilikom pripremanja jela. Normalno je da i najveći profesionalci imaju tremu kada je na ispitu njihova sposobnost i odgovornost.Tako i… »
„Iskreno, u*rao sam se“: Poznati kuvar otkrio kako je kuvao za Putina

„Iskreno, u*rao sam se“: Poznati kuvar otkrio kako je kuvao za Putina

Nova 10.01.2022
Poznati britanski kuvar Gordon Remzi izjavio je da je ruski predsednik Vladimir Putin "najzastrašujuća osoba koju je ikada upoznao". Zvezda „Paklene kuhinje“ ističe da je bio uplašen da bi ruskog lidera mogao da otruje hranom, prenosi britanski… »
Gordon Remzi otkrio kako je kuvao za Putina: "Umalo nisam umro od straha"

Gordon Remzi otkrio kako je kuvao za Putina: "Umalo nisam umro od straha"

Večernje novosti 10.01.2022
Foto: Profimedia/Jutjub/Gordon Ramsay Remzi je rekao da se mnogo plašio da ne pogreši i ne pokvari jelo koje je spremao. - Pozvali su me u Dauning strit tokom sastanka Tonija Blera i predsednika Putina. Umalo nisam umro od straha - rekao je kuvar. Remzi… »

Vesti dana »