Povezane vesti

Dodik: Ni mi ni Srbija nemamo vojni plan

Dodik: Ni mi ni Srbija nemamo vojni plan

Danas 10.01.2022
Član Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je u Brčkom gde se danas obeležava neustavni Dan Republike Srpske da „nema suživota sa Bošnjacima koji ispoljavaju mržnju prema Srbima“, prenose tamošnji mediji. „Ovde smo da obeležimo 30 godina… »
Dodik u Brčkom povodom 30 godina RS: Republika Srpska je moj zavet!

Dodik u Brčkom povodom 30 godina RS: Republika Srpska je moj zavet!

Kurir 10.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da nema nameru da vodi tuđe politike, već srpsku nacionalnu politiku koja danas mora da ima za cilj svoju državu, i naglasio da je samostalna Republika Srpska njegov zavet. Srpski narod ima… »
Dodik: Republika Srpska je moj zavet

Dodik: Republika Srpska je moj zavet

RTS 10.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da nema nameru da vodi tuđe politike, već srpsku nacionalnu politiku koja danas mora da ima za cilj svoju državu, i naglasio da je samostalna Republika Srpska njegov zavet. Na svečanoj akademiji… »
Dodik: Samostalna Republika Srpska - moj zavet

Dodik: Samostalna Republika Srpska - moj zavet

Sputnik 10.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je u Brčkom da nema nameru da vodi tuđe politike, već srpsku nacionalnu politiku koja danas mora da ima za cilj svoju državu i istakao da je samostalna Republika Srpska njegov zavet. "Srpski… »
Dodik: Samostalna Republika Srpska - moj zavet

Dodik: Samostalna Republika Srpska - moj zavet

RTV 10.01.2022
BANJALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je danas u Brčkom da nema nameru da vodi tuđe politike, već srpsku nacionalnu politiku koja danas mora da ima za cilj svoju državu i istakao da je samostalna Republika Srpska njegov… »
Dodik: Moj zavet je samostalna Republika Srpska

Dodik: Moj zavet je samostalna Republika Srpska

Novi magazin 10.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Brčkom da je samostalna Republika Srpska njegov zavet, te da on vodi nacionalnu politiku koja mora za cilj imati svoju državu. "Srpski narod ima pravo na slobodu i republiku. Srbi u… »
“Moj zavet je – samostalna Republika Srpska”

“Moj zavet je – samostalna Republika Srpska”

Vesti online 10.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je u Brčkom da nema nameru da vodi tuđe politike, već srpsku nacionalnu politiku koja danas mora da ima za cilj svoju državu i istakao da je samostalna Republika Srpska njegov zavet. – Srpski… »
Dodik: Moj zavet je samostalna Republika Srpska

Dodik: Moj zavet je samostalna Republika Srpska

N1 Info 10.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je u Brčkom da je samostalna Republika Srpska njegov zavet, te da on vodi nacionalnu politiku koja mora za cilj imati svoju državu. „Srpski narod ima pravo na slobodu i republiku. Srbi u Brčkom… »

Vesti dana »