Povezane vesti
U Zlatiborskom okrugu virus korona potvrđen kod još 450 osoba
Danas 10.01.2022
Na lečenju u svim bolnicama Zdravstvenog centra Užice trenutno je 114 kovid pacijenata, od kojih je kod 88 potvrđen koronavirus. Na bolničkom lečenju u Užicu je 71 pacijent, u Priboju 11, Prijepolju 14, dok je u izdvojenom odeljenju užičke bolnice u… »
Čačak: U bolnici 15 pacijenata, jedna osoba preminula
RTV 10.01.2022
ČAČAK - Tokom prethodnog dana u čačanskoj bolnici od posledica kovid infekcije umrla je jedna osoba. Na kovid odeljenjima Opšte bolnice hospitalizovano je 15 pacijenta, a u respiratornom centru smeštena su tri teže obolelia. Nema pacijenata na… »
U Pčinjskom okrugu još 133 zaraženih koronom
RTV 10.01.2022
VRANJE - Prema poslednjim podacima Gradskog štaba za vanredne situacije u Vranju, na kovid 19 testirano je 388 osoba na teritoriji Pčinjskog okruga, od kojih su 133 osobe zaražene korona virusom. Od tog broja, 86 je iz Vranja, objavljeno je na sajtu tog… »
Vesti dana »

Ovo je žena iz Bogatića koja je poginula dok je bila sa sinom (3): Na njih naleteo vozač, nije se zaustavio
Telegraf pre 36 minutajoš 4 povezane

"Ljudi su vrištali, prizor je bio jeziv!" Šestoro povređeno u teškoj saobraćajnoj nesreći u Kragujevcu: Prizor sa lica mesta ledi krv u žilama (foto)
Kurir pre 11 minutajoš 3 povezane

Veliki požar u Tekerišu: Vatra "progutala" restoran kraj spomenika Cerskim junacima
Telegraf pre 46 minutajoš 2 povezane

Poznati lanac pekara pred bankrotom: Posle 74 godine postojanja zapali u finansijsku krizu
Blic pre 4 satijoš 1 povezana