Povezane vesti
Paolo Đenoveze i Kejleb Londri Džons gosti 50. Festa
Politika 10.01.2022
Italijanski reditelj Paolo Đenoveze i američki glumac Kejleb Londri Džons, dobitnik „Zlatne palme” za mušku ulogu u Kanu prošle godine, doći će na jubilarni 50. Fest, koji će biti održan od 25. februara do 6. marta pod sloganom „Novi hrabri svet”… »
Gosti 50. Festa Paolo Đenoveze i Kejleb Londri Džons
Radio 021 10.01.2022
Italijanski reditelj Paolo Đenoveze i američki glumac Kejleb Londri Džons, dobitnik Zlatne palme za mušku ulogu u Kanu prošle glodine, doći će na jubilarni 50. Fest. Festival će biti održan od 25. februara do 6. marta pod sloganom "Novi hrabri svet"… »
Vesti dana »
Zima još jednom pokazuje zube: Gde i koliko snega nas danas očekuje?
Euronews pre 1 satjoš 29 povezanih
Đedović Handanović: Do kraja nedelje očekujem odluku o produženju licence za rad NIS
Serbian News Media pre 13 minutajoš 19 povezanih
Ruski i ukrajinski predstavnici danas u Ženevi: Glavna tema teritorijalni ustupci, prisutni i Kušner i Vitkof
Nedeljnik pre 33 minutajoš 21 povezana
Podneta krivična prijava za napad na novinara Žarka Bogosavljevića u Novom Sadu
Nedeljnik pre 13 minutajoš 16 povezanih
"Pozvao me je na razgovor, pa su usledile batine" Šok detalji prebijanja sina Snežane Đurišić: Marko ima podlive, polomljena mu rebra
Blic pre 53 minutajoš 14 povezanih


