Povezane vesti

Detalji izjave Duška Tošića u policiji! Povisio sam ton!

Detalji izjave Duška Tošića u policiji! Povisio sam ton!

Svet plus 11.01.2022
Detalji izjave Duška Tošića u policiji zbog prijave za nasilje u porodici! Samo sam povisio ton, kaže on i navodno smatra da mu Jelena Karleuša "smešta aferu". - Ponavljao je da nikada nije bio nasilan, kao i da nikada u životu nije digao ruku na… »
"Duško je negirao izvršenje krivičnog dela" - Tošićev advokat o porodičnoj drami: "Ovome bi trebalo da dođe kraj"

"Duško je negirao izvršenje krivičnog dela" - Tošićev advokat o porodičnoj drami: "Ovome bi trebalo da dođe kraj"

Mondo 11.01.2022
Advokat Duška Tošića se oglasio povodom porodične drame. Advokat Duška Tošića se oglasio povodom porodične drame. Jelena Karleuša ovih dana preživljava porodičnu dramu, jer je supruga Duška Tošića prijavila za nasilje, posle čega mu je… »
Zavrteće vam se u glavi od Duškovog bogatstva! Otkrivamo šta će Karleuša dobiti u slučaju razvoda!

Zavrteće vam se u glavi od Duškovog bogatstva! Otkrivamo šta će Karleuša dobiti u slučaju razvoda!

Svet & Skandal 11.01.2022
Otkada je, na Božić, prijavila supruga za nasilje u porodici, brak Jelene Karleuše i Duška Tošića ne prestaje da bude glavna tema svih medija. Iako su i ranije imali ozbiljne bračne krize, čini se, da brak popularnog para nikada nije bio ovoliko… »
Advokat Duška Tošića: Pustite Jelenu i njega da žive u ljubavi

Advokat Duška Tošića: Pustite Jelenu i njega da žive u ljubavi

Nova 11.01.2022
Nebojša Perović, advokat Duška Tošić, naglasio je da je nekadašnji fudbaler negirao da je udario suprugu Jelenu Karleušu i apelovao na medije da bi trebalo da se porodica Karleuša-Tošić ostavi na miru. „Gospodin Tošić je saslušan i ispitan… »
Oglasio se advokat Duška Tošića: "Pustimo porodicu da živi u ljubavi, miru i svađi, kao i sve ostale porodice"

Oglasio se advokat Duška Tošića: "Pustimo porodicu da živi u ljubavi, miru i svađi, kao i sve ostale porodice"

Večernje novosti 11.01.2022
Foto Instagram/duskotosic Naime, Jelena je prijavila policiji svog supruga, fudbalskog menadžera Duška Tošića, za nasilje u porodici. Kako su mediji preneli, Tošić je, navodno, ošamario pevačicu pred rodbinom. - Gospodin Tošić je saslušan i… »

Vesti dana »