Povezane vesti

Renato ljudina! Heroj jutrošnje drame na ledenom Dunavu: Čuveni alas iz talasa živu izvukao ženu (60)

Renato ljudina! Heroj jutrošnje drame na ledenom Dunavu: Čuveni alas iz talasa živu izvukao ženu (60)

Kurir 11.01.2022
BEOGRAD - Čuveni alas i vlasnik restorana na obali Dunava Renato Grbić izvukao je jutros i spasao iz ledene vode Dunava ženu koja, prema prvim i nezvaničnim informacijama, ima oko 60 godina a koja je navodno pokušala da izvrši samoubistvo. 1… »
Ovo je žena koju je Renato Grbić jutros spasao: Skočila u ledeni Dunav u zimskoj jakni, sekunde je delile od sigurne smrti…

Ovo je žena koju je Renato Grbić jutros spasao: Skočila u ledeni Dunav u zimskoj jakni, sekunde je delile od sigurne smrti…

Kurir 11.01.2022
Ljudina sa Dunava, mogao bi se nazvati poznati beogradski alas Renato Grbić, koji je jutros iz ledene reke spasao ženu M. M. (62) koja je pokušala da se ubije. Na fotografijama koje je Kurir dobio, vidi se da je tokom ove drame bila važna svaka… »
Pustite me, hoću da se se ubijem! Renato opisao dramu na Dunavu i kako je spasio ženu iz ledene reke!

Pustite me, hoću da se se ubijem! Renato opisao dramu na Dunavu i kako je spasio ženu iz ledene reke!

Kurir 11.01.2022
Heroj sa Dunava, Renato Grbić spasao je jutros iz ledenog Dunava ženu M. M. (62) koja je pokušala da se ubije. Kako je Renato ispričao, njegovom sinu je dojavio prijatelj da neko pokušava da skoči sa mosta. Seo je u čamac i krenuo u spasavanje. –… »
1 Komentar na kuriru pokrenuo lavinu! Renatu da se da nacionalna penzija za desetine spasenih života! Evo ko je vuk sa Dunava…

1 Komentar na kuriru pokrenuo lavinu! Renatu da se da nacionalna penzija za desetine spasenih života! Evo ko je vuk sa Dunava…

Kurir 11.01.2022
BEOGRAD - Dugo se korisnici mreža u Srbiji nisu ovako ujedinili u jednom - da se čuvenom alasu i vuku sa Dunava, Renatu Grbiću, da nacionalna penzija za silne živote koje je oteo iz talasa ove reke. RENATO LJUDINA! HEROJ JUTROŠNJE DRAME NA LEDENOM… »
Kako je Renato spasao ženu od utapanja: Moje radnice su puno pomogle, bez njih se ne bi sve završilo dobro

Kako je Renato spasao ženu od utapanja: Moje radnice su puno pomogle, bez njih se ne bi sve završilo dobro

Kurir 11.01.2022
Čuveni alas i vlasnik restorana na obali Dunava Renato Grbić izvukao je jutros i spasao iz ledene vode Dunava ženu (63) koja je jutros pokušala da izvrši samoubistvo. On je za Kurir opisao kako se sve dogodilo. - Moj sin Nikola me zvao jutros oko 9… »
Nije htela da pruži ruku - "pustite me, hoću da se ubijem": Evo kako je Renato izvukao ženu iz ledenog Dunava!

Nije htela da pruži ruku - "pustite me, hoću da se ubijem": Evo kako je Renato izvukao ženu iz ledenog Dunava!

Mondo 11.01.2022
Njegovom sinu je dojavio prijatelj da neko pokušava da skoči sa mosta. Njegovom sinu je dojavio prijatelj da neko pokušava da skoči sa mosta. Renato Grbić, heroj Dunava kako mnogi vole da ga nazivaju, ugostitelj sa Ade Huje, koji je do sada je spasao… »
Žena izvučena i spasena iz Dunava

Žena izvučena i spasena iz Dunava

RTV 11.01.2022
BEOGRAD - Žena stara 61 godinu jutros je izvučena i spasena iz Dunava, prema informacijama Tanjuga. Ona je skočila sa Pančevačkog mosta oko 9.30 časova, a iz ledene vode spasao ju je čuveni alas i vlasnik restorana na obali Dunava Renato Grbić… »
Renato spasao još jedan život: Čuveni alas iz ledenog Dunava izvukao ženu

Renato spasao još jedan život: Čuveni alas iz ledenog Dunava izvukao ženu

Blic 11.01.2022
Čuveni alas i vlasnik restorana na obali Dunava Renato Grbić izvukao je jutros i spasao iz ledene vode Dunava ženu koja prema nezvaničnim informacijama ima oko 60 godina a koja je navodno pokušala da izvrši samoubistvo. On ju je sa saradnikom… »
Čuveni alas Renato spasao ženu koja je skočila s mosta

Čuveni alas Renato spasao ženu koja je skočila s mosta

Nova 11.01.2022
Čuveni alas i vlasnik restorana na obali Dunava Renato Grbić izvukao je jutros i spasao iz ledene vode Dunava ženu (62) koja je pokušala da izvrši samoubistvo skokom s Pančevačkog mosta. Grbić je istakao za Nova.rs da je drug njegovog sina video… »

Vesti dana »