Povezane vesti

Luka posle otkaza o sukobu s menadžerom Bara - Ovo iskustvo mi znači za karijeru! Astrološkinja otkriva: "Vratiće se"

Luka posle otkaza o sukobu s menadžerom Bara - Ovo iskustvo mi znači za karijeru! Astrološkinja otkriva: "Vratiće se"

Mondo 11.01.2022
Izbačeni učesnik Bara, Luka Pavlović bio je gost, ali i glavna tema Pulsa Bara na Kurir televiziji. Izbačeni učesnik Bara, Luka Pavlović bio je gost, ali i glavna tema Pulsa Bara na Kurir televiziji. Kristijan Golubović bivši zadrugar, Ružica… »
Glasajte za najjači ljubavni par rijaliti bara! Ivan i Sofija već zaljuljali krevet, a šuška se da su Kristina i Davor sve…

Glasajte za najjači ljubavni par rijaliti bara! Ivan i Sofija već zaljuljali krevet, a šuška se da su Kristina i Davor sve…

Kurir 11.01.2022
Ljubavni parovi u rijaliti Baru glavna su tema publike, a posebno su se izdvojili Ivan Nešković i Sofija Una Manić, kao i Davor Darmanović i Kristina Stanković. Svi su primetili varnice, ali i "prljave razgovore" između Kristine i Davora dok oni… »
Muškarac ima samo 4 dela: Glavu, telo, srce i onu stvar! Kristijan spustio učesnicu, a Luka raskrinkao njihovu vezu: Samo…

Muškarac ima samo 4 dela: Glavu, telo, srce i onu stvar! Kristijan spustio učesnicu, a Luka raskrinkao njihovu vezu: Samo…

Kurir 11.01.2022
Kristina Stanković i Davor Darmanović i njihova veza u rijalitiju Bar zainteresovala je mnoge. Kristijan Golubović bivši zadrugar, Ružica Kralj astrolog i Luka Pavlović bivši barovac gosti su Pulsa Bara na Kurir televiziji dali su svoja mišljenja… »
Presek je napravljen! Glavni favorit za pobedu je izbačen iz Bara!

Presek je napravljen! Glavni favorit za pobedu je izbačen iz Bara!

Alo 11.01.2022
Potpuno neočekivano! Tokom noći u Baru su se održale eliminacije. Luka, Sofija Una i Ivan su nominovani, a vi se vašim glasovima doneli konačnu odluku. Najmanje glasova ove nedelje ima Luka Pavlović. Printscreen Pozivamo sve da svrate i borave u… »
Niko ne sme da mi kaže da kradem! Luka nakon izbacivanja otkrio detalje sukoba sa menadžerom nema on predstavu kako se radi…

Niko ne sme da mi kaže da kradem! Luka nakon izbacivanja otkrio detalje sukoba sa menadžerom nema on predstavu kako se radi…

Kurir 11.01.2022
Luka Pavlović bio je gost današnjeg Pulsa Bara! On je sinoć neočekivano izbačen glasovima publike, a na početku emisije je otkrio da je sanjao šta će se desiti. - Sanjao sam već da ću ja biti taj koji će biti izbačen. Mislim da sebe nisam… »
Izbačeni Luka gost Pulsa Bara! Gledaćete šta ima da kaže nakon što je dobio otkaz, a pojaviće se i dobro poznati rijaliti…

Izbačeni Luka gost Pulsa Bara! Gledaćete šta ima da kaže nakon što je dobio otkaz, a pojaviće se i dobro poznati rijaliti…

Kurir 11.01.2022
Dramatična nominacija u rijaliti Baru dovela je publiku do ekstaze, a šta se novo dešava saznaćete na Kurir televiziji u Pulsu Bara sa Ivanom Gajićem. Glasovima publike odlučeno je da Luka Pavlović napusti rijaliti Bar, a sada će biti gost Pulsa… »

Vesti dana »