Povezane vesti

Španski ministar se oglasio zbog Novaka: Nemam informaciju da je boravio na našoj teritoriji

Španski ministar se oglasio zbog Novaka: Nemam informaciju da je boravio na našoj teritoriji

Sportal blic 11.01.2022
Hoze Manuel Albares, španski ministar inostranih poslova istakao je da nema informaciju da li je Novak Đoković boravio u toj zemlju pred odlazak u Australiju. Ova reakcija usledila je nakon pisanja medija u Australiji, koji su objavili da je Đoković… »
Đoković je crna ovca u Australiji: "Teniseri izbegavaju Novaka, izlaze iz teretane kad on dođe da trenira?"

Đoković je crna ovca u Australiji: "Teniseri izbegavaju Novaka, izlaze iz teretane kad on dođe da trenira?"

Sportal blic 11.01.2022
već danima prolazi kroz nezapamćenu situaciju u Australiji. Srpski teniser dobio je na sudu pravo da ostane u državi i takmiči se na , ali je imigracioni ministar reagovao te još nije jasno stoprocentno da li će Srbin moći da igra grend slem… »
"Ne ljutim se na Novaka" Prognana češka teniserka: Nisam znala da mogu da se žalim!

"Ne ljutim se na Novaka" Prognana češka teniserka: Nisam znala da mogu da se žalim!

Večernje novosti 11.01.2022
Foto: G.Čvorović/ AP - To je dobro, ne samo za njega. Nadam se da će igrati. Zato smo i otišli tamo, da igramo tenis i da ne budemo deo nekih unutrašnjih igara - izjavila je Voračova za Rojters. Ona je dodala da nije ljuta na Đokovića što joj je… »
Posle deportacije Voračova ''planira da se vakciniše'', šta sad kaže o Novaku?

Posle deportacije Voračova ''planira da se vakciniše'', šta sad kaže o Novaku?

Sportske.net 11.01.2022
Za razliku od Novaka Đokovića koji je izdržao višednevnu torturu u Melburnu i potom na sudu uspeo da se izbori za učešće na Australijan openu, češka teniserka Renata Voračova je nedugo posle saslušanja deportovana iz Australije, iako je pre… »
Mene su deportovali, a Novaka nisu, sada znam i zašto! Oglasila se Čehinja - Dali su joj samo 10 minuta da se brani!

Mene su deportovali, a Novaka nisu, sada znam i zašto! Oglasila se Čehinja - Dali su joj samo 10 minuta da se brani!

Mondo 11.01.2022
Čehinja je kolateralna šteta obračuna Australije sa Novakom Đokovićem. Čehinja je kolateralna šteta obračuna Australije sa Novakom Đokovićem. Teniski savez Australije obavestio je tenisere da je pozitivan test na korona virus u poslednjih šest… »
„Ceo svet će obraćati pažnju na svaki Novakov korak“

„Ceo svet će obraćati pažnju na svaki Novakov korak“

Nova 11.01.2022
Bivša teniserka i sadašnji stručni konsultant na Eurosportu Barbara Šet istakla je da će Novak Đoković imati veoma težak zadatak na Australijan openu. Situacija oko Novaka Đokovića u Australiji još uvek nije dobila konačan oblik, a vremena za… »
„Nemamo informaciju da je Đoković boravio u Španiji“

„Nemamo informaciju da je Đoković boravio u Španiji“

N1 Info 11.01.2022
Ministar inostranih poslova Španije Hose Manuel Albares rekao je da nema informaciju da li je Novak Đoković bio u Španiji pre puta u Australiju pred Australijan Open. Đoković je navodno u Australiju stigao iz Marbelje, gde je trenirao poslednjih… »
"Nisam ljuta na Novaka": Češka teniserka dobila zabranu ulaska od tri godine u Australiju, a sada je oduševila izjavom o…

"Nisam ljuta na Novaka": Češka teniserka dobila zabranu ulaska od tri godine u Australiju, a sada je oduševila izjavom o…

Sportal blic 11.01.2022
Nastavlja se haos u Australiji. Svedoci smo torture koju prolazi u Australiji. Srpski teniser dobio je na sudu pravo da ostane u državi i takmiči se na , ali je imigracioni ministar reagovao te još uvek nije jasno da li će Srbin moći da igra… »
Čehinja koja je deportovana iz Australije: Drago mi je zbog Novaka, nisam ljuta

Čehinja koja je deportovana iz Australije: Drago mi je zbog Novaka, nisam ljuta

Nova 11.01.2022
Češka teniserka Renata Voračova, koja je imala istu ulaznu vizu za Australiju kao Novak Ðoković, deportovana je osmog januara iz te zemlje. Ipak, izjavila je da joj je drago što će svetski broj jedan igrati u Melburnu. Novak i Renata su bili u… »

Vesti dana »