Povezane vesti
Šef danske obavještajne službe u pritvoru zbog curenja informacija
Al Jazeera 11.01.2022
Četiri sadašnja i bivša djelatnika dviju danskih obavještajnih službi uhapšena su u decembru zbog curenja visoko povjerljivih informacija. Šefu danske kontraobavještajne službe, Larsu Findsenu, određen je pritvor zbog svoje umiješanosti u slučaj koji… »
U Danskoj načelnik vojne obaveštajne službe u zatvoru zbog odavanja tajni
Danas 10.01.2022
Načelnik danske vojne obaveštajne službe nalazi se već mesec dana u zatvoru zbog curenja poverljivih dokumenata, preneli su tamošnji mediji. Lars Findsen, koji je šef danske vojne obaveštajne službe od 2015. godine, ali je na odsustvu od 2020. godine… »
Vesti dana »
Iranski zvaničnici nastoje utišati glasine o zdravstvenom stanju vrhovnog vođe
Slobodna Evropa pre 34 minutajoš 64 povezane
IV - Strašna Iga izgubila samo dva gema i otišla u četvrtfinale
Sportske.net pre 4 minutajoš 36 povezanih
Sijarto: Evropi prete najveći energetski poremećaji zbog rata u Iranu; Ukrajinski napad na Turski tok ugrožava suverenitet Mađarske
RTV pre 1 satjoš 94 povezane
Kopiranje imena studentskih listi, manjinske stranke bez manjina – šta sve očekuje građane na glasačkim listićima?
Mašina pre 4 satijoš 30 povezanih
HNV za „Vreme“ o izjavi da „svi Hrvati jesu ustaše“: Da se izjasni Skupština Vojvodine
Vreme pre 1 satjoš 25 povezanih


