Povezane vesti

Pojavila se Novakova audio poruka: ''Za sada sam slobodan...''

Pojavila se Novakova audio poruka: ''Za sada sam slobodan...''

Sportske.net 11.01.2022
Pravi košmar preživeo je najbolji teniser sveta od kada je kročio u Melburn. Gotovo nedelju dana trajala je njegova borba da dokaže da nije učinio ništa loše i da treba da mu se odobri viza za ulazak u Australiju, što je tamošnji sud konačno i… »
Marej podržao Novaka, ali mu traži odgovore na neka pitanja: Siguran sam da hoće – nadam se da možemo da okrenemo…

Marej podržao Novaka, ali mu traži odgovore na neka pitanja: Siguran sam da hoće – nadam se da možemo da okrenemo…

Hot sport 11.01.2022
Želi određene odgovore. Britanski teniser Endi Marej i dugogodišnji prijatelj Novaka Đokovića, prokomentarisao je čitavu situaciju u kojoj se našao Srbin. On je istakao da je pozitivno to što je na slobodi, ali da ima nekoliko pitanja na koje… »
Novak Đoković treba da odgovara! Oglasio se Endi Marej: Dobro je što je na slobodi, ali...

Novak Đoković treba da odgovara! Oglasio se Endi Marej: Dobro je što je na slobodi, ali...

Mondo 11.01.2022
Svi ih nazivaju prijateljima, ali Novak je veću podršku dobio od drugih. Svi ih nazivaju prijateljima, ali Novak je veću podršku dobio od drugih Nekadašnji "Broj 1" Endi Marej komentarisao je oslobađanje Novaka Đokovića iz pritvora i rekao da mu… »
Kirjos priznao, oseća se ''posramljeno''!

Kirjos priznao, oseća se ''posramljeno''!

Sportske.net 11.01.2022
I dok se taj ''najvoljeniji'' teniser sveta, ali više ne i najtrofejniji, Rodžer Federer ne oglašava o svemu onome kroz šta je Novak Đoković prošao u Australiji, mudro ćuti ne želeći da rizikuje da se nekome zameri, jedan od onih koji nema… »
Endi Mari udario na Novaka: Đoković treba da odgovori na još neka pitanja...

Endi Mari udario na Novaka: Đoković treba da odgovori na još neka pitanja...

Večernje novosti 11.01.2022
Foto: M. Vukadinović Iako je u prvobitnim izjavama stao na stranu Novaka Đokovića današnjom izjavom je iznenadio navijače srpskog tenisera. - Pozitivno je to što Novak više nije u pritvoru. On je, očigledno, pobedio na sudu što je dobro za njega… »
Marej počeo da sumnja u Novaka, traži odgovore!

Marej počeo da sumnja u Novaka, traži odgovore!

Sportske.net 11.01.2022
U susret Australijan openu, britanski teniser Endi Marej se takmiči na turniru u Sidneju, gde je danas izborio plasman u osminu finala. Ipak, sve ono kroz šta je prošao Novak Đoković u proteklih nedelju dana i dalje je glavna tema u Australiji, pa je… »
Mari: Novak će tek da progovori, izgleda da će igrati u Melburnu

Mari: Novak će tek da progovori, izgleda da će igrati u Melburnu

Nova 11.01.2022
"Pozitivno je što Novak više nije u pritvoru. Nadam se da sad može da se fokusira na tenis", prokomentarisao je britanski teniser Endi Mari situaciju oko Novaka Ðokovića, a preneli australijski mediji. Ipak, nekadašnji prvi teniser sveta smatra da… »
Marej podigao buru novom izjavom: Drago mi je zbog Novaka, ali na ovo pitanje bi morao da odgovori

Marej podigao buru novom izjavom: Drago mi je zbog Novaka, ali na ovo pitanje bi morao da odgovori

Sportal blic 11.01.2022
Mnogobrojni teniseri prokomentarisali su odluku suda oko učešća na . Jedan od njih je i britanski teniser , nekadašnji veliki Novakov rival. Uprkos tome što je Endijev brat Džejmi govorio da on ne bi dobio izuzeće, škotski teniser istakao je da je… »

Vesti dana »