Povezane vesti
Mala Vanja konačno dobila najskuplji lek na svetu
Nova 11.01.2022
Osmomesečna Vanja Malović, koja boluje od spinalne atrofije tip jedan, jutros je primila lek "zolgensmu", za koji je prikupljan novac u brojnim akcijama tokom prošle godine. „Dva dana pre nego što je napunila osam meseci konačno je dobila lek koji će… »
Mala Vanja konačno dobila najskuplji lek na svetu
N1 Info 11.01.2022
Devojčica Vanja Malović dobila je "zolgensmu", lek za lečenje spinalne mišićne atrofije, koji košta 2,5 miliona evra, javlja RTS. Osmomesečna Vanja Malović, koja boluje od spinalne atrofije tip jedan, jutros je primila lek „zolgensmu“, za koji je… »
Mala Vanja konačno dobila najskuplji lek na svetu
RTS 11.01.2022
Devojčica Vanja Malović dobila je "zolgensmu", lek za lečenje spinalne mišićne atrofije, koji košta 2,5 miliona evra. Osmomesečna Vanja Malović, koja boluje od spinalne atrofije tip jedan, jutros je primila lek "zolgensmu", za koji je prikupljan novac u… »
Sjajna vest! Mala Vanja primila najskuplji lek na svetu: "Setite se da smo zajedno pomerili planinu i - budite ponosni!"
Mondo 11.01.2022
Mala Vanja je jutros primila zolgensmu, lek za koji je Srbija prikupljala novac tokom prošle godine. Mala Vanja je jutros primila zolgensmu, lek za koji je Srbija prikupljala novac tokom prošle godine. Vanja Malović, devojčica za koju smo svi zajedno… »
Vesti dana »
(Video) Uhapšen još jedan osumnjičeni (29) za ubistvo muškarca u Sopotu
Newsmax Balkans pre 12 minutajoš 36 povezanih
OTKRIVAMO Kako je tužilac iz Kruševca raskrinkao uticaj BIA na promenu izborne volje tužilaca koji su birali Savet tužilaštva i zašto se ministar pravde protivi da se sprovede istraga
Nova pre 2 satajoš 14 povezanih
Poljoprivrednici nastavljaju blokade: Traže hitan sastanak sa Macutom ili će radikalizovati proteste
NIN pre 8 satijoš 19 povezanih
Proglašena studentska lista "Glas mladih opštine Kula", treća na izbornom listiću
Radio 021 pre 1 satjoš 27 povezanih
(Foto/video) Završen pretres stana brata Mila Đukanovića u Podgorici, inspektori nastavljaju akciju u Nikšiću
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 31 povezana




