Povezane vesti

"Ako Novak bude igrao, svi bi trebalo da štrajkuju" Italijan žestoko opleo po Đokoviću i odlukama Australije

"Ako Novak bude igrao, svi bi trebalo da štrajkuju" Italijan žestoko opleo po Đokoviću i odlukama Australije

Sportal blic 12.01.2022
Situacija oko u medijima je prilično zamršena. Mnogi ga prozivaju i kritikuju, dok mu ostali "drže stranu". Jedan od ovih iz "prve kategorije" je i Italijan , čovek koji je i u prethodnom periodu imao samo reči kritike ka prvom teniseru planete, a… »
Bivši trener Novaka: Pričao sam sa Đokovićem, nikada nije bio u goroj situaciji

Bivši trener Novaka: Pričao sam sa Đokovićem, nikada nije bio u goroj situaciji

Nova 12.01.2022
Novak Đoković i dalje čeka odluku Aleksa Hoka, ministra Australije za imigracije, kako bi bio siguran da mu viza neće biti ukinuta i da neće biti deportovan. Nakon svega je odlučio da se oglasi i Boris Beker, bivši trener najboljeg tenisera… »
Šok, Australija sprema deportaciju Novaku? Boravak bi bio „opasan presedan“

Šok, Australija sprema deportaciju Novaku? Boravak bi bio „opasan presedan“

Nova 12.01.2022
Novak Đoković, najbolji teniser planete, neće biti deportovan ove srede, ali je njegovo saopštenje izazvalo lavinu reakcija i novih poteza. Srbin je i ove srede odradio trening na „Rod Lejver“ areni, a nedugo nakon toga je iz kancelarije ministra… »
Ko prizna, pola mu se prašta: Vanredno saopštenje Novaka Đokovića koje je šokiralo svet – ‘Zaražen sam otišao da dam…

Ko prizna, pola mu se prašta: Vanredno saopštenje Novaka Đokovića koje je šokiralo svet – ‘Zaražen sam otišao da dam…

Hot sport 12.01.2022
Ovo je moralo da se desi. Nakon brojnih spekulacija oko ‘slučaja Novak Đoković’ i njegovog PCR testa, najbolji teniser sveta odlučio je da se oglasi i stavi tačku na celu priču. Nakon što je pobedio na viktorijanskom sudu, srpski as se celom… »
Šok! Đoković pred deportacijom? Australija sprema najgori scenario za Srbina: Ne smemo da dozvolimo ovakav presedan

Šok! Đoković pred deportacijom? Australija sprema najgori scenario za Srbina: Ne smemo da dozvolimo ovakav presedan

Sportal blic 12.01.2022
Najbolji teniser sveta neće biti deportovan danas, međutim to je pokrenulo lavinu novih informacija sa svih strana. Srbin je i danas odradio novi trening na "Rod Lejver" areni, da bi potom iz kancelarije ministra za imigraciju Aleksa Hoka stigla… »
Novak fotkom s treninga poslao moćnu poruku: Cela Australija ga proziva, a on je igrao sa njihovim igračem! (foto)

Novak fotkom s treninga poslao moćnu poruku: Cela Australija ga proziva, a on je igrao sa njihovim igračem! (foto)

Mondo 12.01.2022
Najbolji teniser sveta i dalje privlači mnogo pažnje u Australiji, ali i širom sveta. Najbolji teniser sveta i dalje privlači mnogo pažnje u Australiji, ali i širom sveta. Nove informacije iz Australije o Novaku Đokoviću ne prestaju da stižu… »
Pričao sam s Novakom, nikad nije bio u goroj situaciji: Bivši trener odbrusio Englezima - Njega morate da poštujete!

Pričao sam s Novakom, nikad nije bio u goroj situaciji: Bivši trener odbrusio Englezima - Njega morate da poštujete!

Mondo 12.01.2022
Boris Beker je otkrio detalje razgovora sa svojim nekadašnjim pulenom. Boris Beker je otkrio detalje razgovora sa svojim nekadašnjim pulenom. Nastavlja se slučaj Novaka Đokovića, a iz Australije neprekidno stižu nove informacije. Nakon saopštenja… »
Đokoviću preti kazna zatvora od pet: Godina?! Australijanci posle Novakovog saopštenja uputili žestoke reči: Širi se…

Đokoviću preti kazna zatvora od pet: Godina?! Australijanci posle Novakovog saopštenja uputili žestoke reči: Širi se…

Sportal blic 12.01.2022
Kao da nema kraja agoniji . Najbolji na svetu je sinoć objavio zvanično saopštenje u kojem je objasnio detalje oko testa na korona virus, kao i celokupne situacije, a sada su stigle nove informacije iz Australije po kojima bi navodno, prema tamošnjem… »
Oglasio se Novak Đoković: Posle ovog saopštenja će celom svetu biti jasne mnoge stvari: Osetio sam obavezu da to odradim

Oglasio se Novak Đoković: Posle ovog saopštenja će celom svetu biti jasne mnoge stvari: Osetio sam obavezu da to odradim

Sportal blic 12.01.2022
Najbolji teniser sveta odlučio je da se zvaničnim saopštenjem obrati celom svetu i tako stavi tačku na brojna nagađanja. Podsetimo, on je u noći između nedelje i ponedeljka na sudu dobio presudu u svoju korist i tako posle sedam dana "golgote" po… »
Ceo svet čeka odluku jednog čoveka: Đoković i dalje ne zna hoće li biti deportovan, evo i zbog čega

Ceo svet čeka odluku jednog čoveka: Đoković i dalje ne zna hoće li biti deportovan, evo i zbog čega

Sportal blic 12.01.2022
Najbolji teniser sveta neće biti deportovan danas! Ako je verovati Australijancima. Srbin je i danas odradio novi trening na "Rod Lejver" areni, a iz kancelarije ministra za imigraciju Aleksa Hoka još uvek nema novosti da li će Srbin biti vraćen u… »
"Đoković je i dalje u šoku" Boris Beker: Pričao sam sa Novakom...

"Đoković je i dalje u šoku" Boris Beker: Pričao sam sa Novakom...

Večernje novosti 11.01.2022
Foto AP Svestan je legendarni Nemac da će publika umeti zvižducima da pozdravi Novaka Đokovića. - Siguran sam da će biti zvižduka, ali Novak je navikao na to. Uvek je bio borac, morao je da se bori protiv svih i da pobeđuje publiku. Publici će… »

Vesti dana »